Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik ország a legjobb,...

Melyik ország a legjobb, legszimpatikusabb számotokra?

Figyelt kérdés

Nekem: Németország - a német csapatnak szurkolok a foci VB-n, a német autókat szeretem a legjobban, techno-t, handsup zenét hallgatok, ami szintén Németországból ered, kedvenc sport márkám az Adidas, és még sorolhatnám...


Tehát melyik számotokra legjobb, legszimpatikusabb ország?



2016. febr. 21. 15:26
 1/9 anonim válasza:
Egyesült Államok:Los Angeles ;)!
2016. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ausztrália, kétszer voltam ott és mind a kétszer nem akartam hazajönni. Főleg a mentalitás, időjárás, egyedi állatvilág, gyönyörű természet fogott meg.
2016. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem USA.


Állj! Nem, nem a dagadt, üresfejű emberekre gondolok, ami a legtöbb magyarnak eszélye jut az Egyesült Államokról, (mivel javarészt csak azokat a dolgokat vesszük át, amit ott sem a Harvard egyetem professzorainak szántak...)


Az a szép, hogy Amerikában ha hülye, elhízott, kólafüggő ember akarsz lenni akkor jogod van hozzá. De ha törtetni akarsz előre és tanulni, akkor pedig üzleti téren, egyetemek közt, kultúrálisan, meg szinte mindenben világszínvonalat találsz, és senki nem fog téged (se agyonadóztatással, se örökös hőbörgéssel) visszahúzni.

2016. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
9%

Svédország!! :D Skandináv (északi) országok a számomra legkedveltebbek. Svédeknél maga a nyelv fogott meg leginkább, jó hangzású dalokat találtam anyanyelvükön. Továbbá még a földrajzi környezetük is rendkívül szép szerintem. Az ottani éghajlatbeli viszonyok is tetszenek. IKEA nagycég is svéd például. Nobel-díj alapítója; Alfred Nobel is svéd nemzetiségű, aki ismeretes még, mint a dinamit feltalója. Oktatásrendszerüket is érdekesnek találom.

Sajnos azonban országukat elárasztották a migránsok.. - most ebbe nem is mennék bele, nem kérek vitát - .. de ettől függetlenül, továbbra is egy nagyon igényes és tiszteletteljes nemzetnek gondolom őket. :)

2016. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Magyarország.
2016. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Liechtenstein: kicsi, gazdag, hegy közelében van, szép, egyben érdekes ország.
2016. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Svájc. Politikailag nem prostituálta magát, mint a szomszédai. Van gerincük, pl. megszavazták, hogy ne épülhessen újabb mecset. A mecsettel nincs gondom, de ilyesmit manapság megszavazni és életbe léptetni, oda bátorság és politikai korrektség kell.
2016. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Dánia, Monaco, Izland :)
2016. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ausztrália, Japán, USA/Tennessee
2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!