Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan reagálnál, ha azt...

Hogyan reagálnál, ha azt látnád kiírva, hogy "A WC-kefe használata ingyenes! "?

Figyelt kérdés
Megsértődnél, nevetnél vagy egyet értenél? Munkahelyen, iskolában, közös albérletben (olyanban, ahol háromnál többen laknak együtt).
2016. febr. 28. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Leesne az arany gyűrű az ujjamról .
2016. febr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Visszakövetelném az eddig befizetett összeget.
2016. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem jópofa, remélném, hogy szükség esetén mindenki él a páratlan lehetőséggel! :) 26/L
2016. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értenék. A budit kitakarítjuk magunk után, legyen az akár egy benzinkút pöcéje, akkor se hagyom ott rosszabb állapotban, mint ahogy találtam. Akinek ezt ki kell írni, annak régen rossz.
2016. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor látok ilyet. És mindig meglepődök, hogy ez másoknak ennyire nem alap, hogy ki kell írni.
2016. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy sokszor a WC kefe olyan állapotban van, hogy öklendezik tőle az ember, ahogy úszik a kis kakalében.
2016. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizetnék csak azért is! fuck the system
2016. márc. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

..ha lenne egy jóállapotú wc kefe, annak örülnék..

pláne, ha a wc mellett lenne egy bidé is..annak mégjobban.

csakhát ha a kefét nem használja valaki, az nem is tudja mi az a másik csésze..

2016. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nevetnék egyet rajta, mert én nem vagyok olyan proli, hogy ne használjam nagydolog után a kefét. És ez egy jópofa megközelítése annak, hogy a proliknak célozgassanak...


Nálunk is kirakott az egyik csaj a lánywc-re a melóhelyen vicces meme-es képeket (pl. Star Wars-ost meg Uncle Sam-est).


Inkább az a durva, hogy felnőtt embereket erre figyelmeztetni kell közösségi tereken.

2016. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinek nem inge.. Nálunk csodálatos ábrák, kiírások vannak a mellékhelyiségnél ill. bent, de nyilván akinek nem megy a célzás, annak az olvasás, ábrák értelmezése is problematikus, tehát az ehhez hasonló feliratokban sem a lehetőséget látják.
2016. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!