Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hetente egyszer beülök egy...

Hetente egyszer beülök egy bizonyos kávézóba, ahol mindig 1 kólát rendelek. A pincérek már csak azt kérdezik meg, hogy kólát kérek? Ez gáz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 22:14
 1/8 Max0007 válasza:
100%
Miért lenne ? Szerintem nem az. Néha én is el tudnám képzelni magam így hogy pl munka után bülök egy sörre vagy kólára valahova. (ha lenne időm meg pénzem meg nem írtóznék az emberektől)
2016. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hetente egyszer, pontosan szombat este haverral beülünk egy olyan étterembe ahova tényleg rengetegen járnak naponta és a pincérek ismernek, a kiszolgálást azzal kezdik hogy étlap és 1-1 csapolt sör csak azt kérdik melyiket. :) Persze mindig kapnak borravalót. Mielőtt valaki azt hinné hogy a szüleink pénzelnek, nem csak szombatonként kapunk fizetést ezért van ez lassan 1 éve.
2016. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kólafüggő vagy!
2016. márc. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azt hittem baj, hogy ilyen keveset rendelek.

2016. márc. 1. 12:00
 5/8 anonim válasza:
Nagyobb gáz lenne, ha rád néznének és szó nélkül adnának egy kevertet. Egy munkatársnőmmel ( 28 ) fordult elő egy nem túl elegáns helyen ahová munka után beléptünk és ő még magyarázkodni sem kezdett.
2016. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha neked erre van igényed, akkor én nem bánom hallod . De inkább vennék egy 2 literest egy boltba, mintsem, hogy egy pohárkával szopogassak kb. ugyanannyi pénzért . Inkább igyál egy jó kávét vagy cappuccinot :)
2016. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több is veszett már Mohácsnál...
2016. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menő, ha már törzsvendég vagy :D Nekem utoljára a gimis sulibüfében volt elég annyit mondanom, hogy "a szokásos lesz" :D
2016. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!