Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Adnátok ötleteket, hol találok...

Adnátok ötleteket, hol találok Budapesten vagy környékén kellemes kiránduló helyet?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Pestre.A fiúm itt született.Mégis ha arról van szó,hogy menjünk el valahova kettesbe kirándulni,sétálni,soha semmi ötlete nincs.Mindíg azzal rendezi le a témát,hogy mért nem néztem én valamit.
2010. ápr. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gellért-hegy, Margit-sziget, Hűvösvölgy. A pasid meg elég gáz, ha ennyire érdekli a kirándulás meg hogy veled legyen...
2010. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
II. kerület Hűvösvölgy: vitorlázó repülőtér, Hármashatárhegy, Solymár: Rózsika forrás, Budakeszi: vadaspark.
2010. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csillaghegyről fel a Kevély-nyeregbe, aztán le Pilisvörösvárra a Rotburger-sörözőbe, hadd örüljön az ember is. :)
2010. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hüvösvölgy, Széchenyi hegy, Normafa, Úttörővasút, Budakeszi vadaspark, Margitsziget, Hármashatárhegy, Szentendre, ilyeneket, hogy Sashegy, Gellérthegy, Vár nem sorolom bele mert szerintem már voltatok. akkor még Libegő, ott fent a kilátó. akkor elmehettek bobozni is van egy jó bobpálya az Egérút-Balatoni út felé, lehet sétálgatni a Kamaraerdőben is, csónakázni Városligetben, Állatkert, Vurstli, Szemlőhegy-barlang, Pálvölgyi barlang mindkettő egy köpésre a belvárostól huu kifogytam az ötletből :D akkor még vannak amik távolabb vannak a várostól de kocsival hamar oda lehet érni: Rám szakadék - Dobogókő, Visegrád, Szentendre, Gödöllő stb..
2010. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!