Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jó az embereknek, ha a...

Miért jó az embereknek, ha a közösségi oldalon nem válaszolnak, vagy nem olvasnak el egy üzenetet?

Figyelt kérdés

Igazából csak felhívták rá a figyelmem, és megnézve, igaz lehet.

A saját levelezéseimet megnézve, szinte mindig enyém az utolsó szó, egy ismerősöm mondta,hogy ő direkt figyel arra,hogy ne ő írja az utolsó szót.

Valamint, volt egy olyan beszélgetésem amire nem akartam válaszolni, ezért el sem olvastam (olyan embertől jött)

Aztán láttam,hogy másnap megkérdezi,hogy miért nem válaszolok.Hát válaszoltam, bocsánatot kértem, és azóta még csak le sem "látta"-mozta, de persze többször is fent volt azóta.

Nem értem ez miért jó, ez gyökérség.Ha nem tudok mit írni, nem írok vissza, ha igen akkor igyekszem válaszolni.

Nyilván egyszer véget kell érjen a beszélgetés, de nekem eddig eszembe nem jutott,hogy ne enyém legyen az utolsó szó, sőt legyen az enyém, akkor van igazam :))))) (viccelek)

De komolyan felteszem a kérdést, nem tudom,hogy létezik e a jelenség, vagy csak belém beszélték, de ha igen,akkor miért jó?


2016. jún. 28. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Nálam ez úgy van, hogy én nem a közösségi oldalakon élem az életemet, hanem a valós életben.


Most éppen sörözőben szoktunk meccset nézni a haverokkal. Máskor pecázunk, bográcsozunk, bringatúrázunk, bulikba járunk.


A facebookot arra használjuk, hogy ezeket leszervezzük (arra marha jó), meg időnként ajánlgatunk egymásnak egy-két zenét, filmet, olvasnivalót. Ennyi.


Próbáld ki te is. Sokkal jobb mint azon rágódni, hogy hányszor illik egymás után egymásnak válaszolni egy üzire, meg hogy ki kit lájkol.

2016. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalak egy divat. Másfelől sok a felszínes, igénytelen ember. Röpköd ide oda, a következő pillanatban nem is emlékszik, hol volt az előzőben.
2016. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!