Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire gáz, ha egy lány...

Mennyire gáz, ha egy lány pilóta akar lenni?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a kozeli repteren inditanak egy pilotatanfolyamot (kisgepekre) 500font/félévért, és nagyon megorultem neki, mert imadok repulni, es tenyleg valora valna az almom, hogyha eltudnek menni oda. Viszont a parom azt mondja, hogy a noknek nem illik a pilotasag, a repules. Szerintetek igaza van? Fel kene adnom az almomat, csak azert mert az emberek azt mondjak?


25/N



#repülés #szokás #kultúra #pilotatanfolyam
2016. júl. 5. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A nemed nem befolyásolja az ilyesmit. Ha akarsz, menj, a párodnak semmi joga nincs belekotyogni. A te életed, te hozol döntést benne, nem más.
2016. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Rengeteg nőnek van valamilyen pilótavizsgája. De amikor majd neked is lesz, fogsz tudni repülni?

Ahhoz gép is kell, azt folyamatosan karban tartani, tárolni stb. Rengeteg pénz, s folyamatos kiadás akkor is, ha egy helyben áll.

2016. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok sohasem gázok, csak az a gáz ha a közvetlen környezetünk mást hitet el velünk. A nemed ne befolyásoljon.
2016. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a gaz, hogy az ilyen maradi, begyepesedett agyu parod le akar beszelni rola! Meg munkahelyet is cserelhetnel, es egy pilota mindig erdekes es izgalmas :)

Irigyellek!

2016. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a pároddal van gond!

Veled csak annyi, hogy argóban beszélsz. Egy pilótától ennél több komolyságot várnánk.

2016. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a pároddal sincs gond, egyszerűen csak félt téged. Ahány repülő eddig csak felszállt, egy sem maradt fenn, az mind le is jött végül - egy kis részük nem éppen terv szerinti formában. Szerintem a párod csak nem akarja azt, hogy ezek egyikében ücsörögjél földet éréskor.
2016. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

dehogy van igaza a párodnak, ha ez az álmod és meg is engedheted magadnak, akkor nehogy elszalaszd ezt a lehetőséget, csak mert esetleg lesznek olyanok, akik szerint ez férfi szakma és ott semmi keresnivalója egy nőnek.


Egyébként pedig itt egy cikk az inspirációhoz, hogy lásd, vannak olyan magyar nők, akik nem csak kisgépet vezetnek :)

[link]

2016. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ilyen pasival jársz... Nekem ha ilyet mondana a barátom, hamarabb repülne, mint én :D
2016. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Beiratkoztam a tanfolyamra,jovoheten kezdem!:):):)
2016. júl. 7. 10:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogyan megy, és mit szól hozzá a párod!
2016. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!