Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az 1980-as években divat volt...

Az 1980-as években divat volt a szandált fehér zoknival viselni?

Figyelt kérdés

Régi családi fényképeket nézegettünk (1970-1980-as évek), köztük sok osztályfényképet. Minden lányon fehér boka- vagy térdzokni van szandállal. Ez most akkor csak az iskolai fényképezéshez volt kötelező, vagy az utcán is így jártak a gyerekek, fiatalok? Vagy a 80-as években a fehér zokni-szandál volt a divat???


Ma irtó röhejes lenne :)



2016. aug. 1. 16:15
 1/6 anonim válasza:
20%
Sajnos ma irtó röhejes nem csak lenne hanem az mert nagyon sokan járnak így!!! Sajnos!!!
2016. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A fehér zokni túl világos, rikít, az ember óhatatlanul is odatekint, ha meglát egy fehér zoknit. Ha megfigyeled, Michael Jackson leginkább csak fehér zoknit viselt, ezzel üzente azt, hogy nézzétek a lábam, nézzétek hogyan táncolom.

Nos, szerintem akinek nem célja, hogy a lábára felhívja a figyelmet, annak nem érdemes világos zoknit viselnie, mert nem esztétikus.

2016. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a fehér zokni (vagy bármilyen zokni) szandállal gáz, az utóbbi 10-15 év hülyesége. Igazából senki se tud épkézláb magyarázattal szolgálni, hogy miért gáz. Akkoriban meg pl. a kalap parasztosnak számított. Ma meg pont az a vagány.
2016. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz meg régi ifjúsági filmeket. Úgy öltözködtünk a 80as években.
2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így jártak iskolába, a szüleik öltöztették így őket. Én 1990-ben születtem de alsóban a legtöbb kislány fehér zoknit és szandált hordott az iskolába. Én spec. utáltam de anyám kényszerítette. Gondolom a többiek sem mind voltak elragadtatva tőle, főleg hogy a fehér zokni koszolódott az iskolaudvaron és többen (pl. én is) kaptunk érte, ha retkes zokniban mentünk haza.
2016. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért lenne baj a zokni, vagy a fehér zokni szandállal.
2016. aug. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!