Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fehér bútor mennyire macerás?

Fehér bútor mennyire macerás?

Figyelt kérdés

Igaz ,hogy idővel elkezd sárgulni,szürkülni?

Mennyivel kell rá jobban vigyázni mint egy másik színű bútorra?

Esetleg akinek van tapasztalata fehér bútorral, az megbánta? Be merjem vállalni?

Nagyon megtetszettek a fehér bútorok ,csak egy kicsit tartok tőle ,hogy kibírna-e szépen pl 5-6 évet?!


Előre is köszönöm!



2016. júl. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az anyagtól és a festéstől függ. Nekem nem hófehér bútoraim vannak, hanem un. lazúrosra festettek.

Fenyőből vannak, és áttetszően van lefestve fehérrel, amitől kicsit antikolt hatású, és alapból kissé sárgásnak tűnik, ahogy a fa alap itt ott kilátszik alóla. Nagyon jól tud mutatni egy megfelelően kiválasztott falszínnel, és sokkal igénytelenebb, mint egy homogén, hófehér bútor.

2016. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy írod. Sárgul, 4-5 év és csere.
2016. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akinek van tapasztalata örülnék ha írna.

Esetleg a sárgulás lassítható valamivel (bútor ápolo..stb) vagy ne is reménykedjek?

2016. júl. 13. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fehér különleges hajlított üveges szekrényem, már 20 éves, de még mindig teljesen újszerű. Nincs besárgulva, bemattulva. Még eddig mindenkinek tetszett, nagyon mutatós.
2016. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 15. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!