Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy utcában vizeltem (nem...

Ha egy utcában vizeltem (nem volt a környéken bokor), mennyire valószínű, hogy látta térfigyelő kamera és utólag meddig féljek tőle, hogy küldenek büntetést?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lettél "tettenérve" akkor nincs para!

Ha el is kaptak volna is szabálysértés, 10 éve 3 ezer ft volt, most nemtom mennyi. Én buszra várva jártam így késő este a megálló mögött erdő volt meg bokrok, aztán nem láttam hogy kb 50 méterre meg rendőrök mérnek civil kocsiból.. Ahogy végeztem oda is gurultak egyből.

Én voltam a nap fogása.

2016. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gnoomage ***** válasza:
100%

Nem vágom miért az átlag ember hibája ha nincs sehova kirakva nyilvános WC... Persze nem kéne össze vissza hugyozni, de akkor tegyenek ellene.


Emiatt ne idegeskedj, nem nagy a bűntetés, és mivel először azonosítani kell, majd kiküldeni mindet és intézni mindent, lehet hónapok múlva jutnak el az ügyedig, amikor már nem is érdekli őket...

2016. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bármeddig. Az információ (ha felvették) nem vész el, a kérdés, kinek lesz érdeke felhasználni.

Tudod, egyre több a Nagy Testvér, aki figyel. A te dolgod, hogy ettől nő-e a rettegésed.

2016. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a társadalom, nem érett meg a nyilvános wc-re.

Mert vagy egyből beköltözik egy hajléktalan, vagy a NAV sarcoltatása miatt fentarthatatlan azokból az 50 forintokból amit a magyar fogyasztói táradalom erre hajlandó lenne kifizetni.


Pláza színvonalú közvécéket meg mégse lehet építtetni minden bokorba, vagy buszmegállóba őrzött parkolóval és illatos popsitörlővel meg dolby sorround hangszórókkal, mivel azért se fizetnének az igen árérszékeny tisztelt magyar fogyasztók 300 forintnál többet.

2016. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Legegyszerűbb MEGBÜNTETNI!

Alap kényszer szükségleteid keilégítéséért.

Hát ezért mondják, hogy ez itt BALKÁN.

2016. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy rendőrség előtt hugyoztam, nem lett belőle semmi, nem kell parázni.:D
2016. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
És mondd csak, hány éves vagy te, hogy a betűket már ismered, de még mindig nem vagy utcatiszta?
2016. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ha neked jogod lenne pénzt beszedni utcai hugyozóktól, nem vadásznál rájuk? Szerintem ennek is 5 év az elévülési ideje, mint a többi gazdasági bűncselekménynek.
2016. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A zsebedben mindig legyen makk, gubacs, esetleg fenyőtoboz, ha az erdőből kilépve elkap egy fakabát. Mondd, hogy a gyereknek szedegetted oskolába/oviba, gyufaszálas emberkékre.

Ha akár fél évig is parázol, hogy mikor jön a felszólítás, inkább add fel magad már másnap, így talán megelőzhetsz egy (később súlyosodó) idegbajt.

2017. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: A köztisztasági szabálysértés mióta gazdasági bűncselekmény? Ne használj olyan szavakat, amelyeknek nem tudod a jelentését.
2018. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!