Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehetnénk olyan mint...

Hogyan lehetnénk olyan mint Angelique Boyer által megszemélyesített Teresa?

Figyelt kérdés

Igazából èn is egy lepukkant helyen lakom mint ő a sorozatban, egy nagyon szegény kis faluban, amiből persze már nagyon elegem van. Én is ki akarok törni a nincstelenségből, gazdag akarok lenni, persze ezért tenni is kell, ezt jól tudom. Hát..nem vagyok valami nagyon jó tanuló de lenne hozzá képességem de az az igazság hogy borzasztóan lusta vagyok. De elkezdődött a 8. tanèvem ès most nagyon szeretnénk jól tanulni. Jól tudni hogy Teresa a sorozatban meg tesz mindent azért hogy ki jusson a szegénységből, nagyon zárkózott vagyok, de ha már szóba jött ez a téma akkor viszont olyan típus vagyok mint a Rubí az elbűvölő szörnyetegből Maribel, visszahúzódó lány vagyok, És ebből már elegem van! Ki akarok törni, nyitott és határozott akarok lenni, akárcsak Teresa, vagyis inkább az őt alakító Angelique Boyer. Hogyan valósítsam meg? Milyen tulajdonságokat vegyek magamra? Taktikus és élelmes, gonosz akarok egyben lenni de ne hogy félre értsétek nem akarok a velejéig romlott ember lenni, inkább a határozottsága tetszik nagyon. Én félénkebb vagyok, bár ha épp olyan kedvem van én is tudok határozottabb lenni, de mégsem az igazi. Hogyan lehetnék minden helyzetben határozott, egy olyan törtető nő, aki szinte mindent elér? Roppant rafinált akarok lenni. Az öltözködésre térve útálom a mostani stílusom nem érzem így jól magam, mindig egy egyszerű polóba vagyok és egy farmernadrágban, alig várom hogy felnőtt nő legyek hogy elegánsan öltözhessek. Roppant nőies stílusom van a véremben van ez a stílus úgy érzem..:D A mostani alakomhoz viszont nagyon illik a Teresa stílusa, nem vagyok sovány se se duci se, viszont azért van amit formálni kellene hogy feszesebb legyek. Szerintetek ha tovább tanulni megyek öltözhetek így mint Teresa? A tanulásra vissza térve adnátok pár tippet hogyan legyek jobb tanuló?! Bővíteni akarom a tudásom.. csak a tanulásra szeretnénk koncentrálni.

Nem kérem az ide nem illő válaszokat.


2016. szept. 2. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Első sorban tanulj meg helyesen írni és fogalmazni. Különben a "taktikázás" közben jót kacag rajtad, akit át szeretnél verni.
2017. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A határozottsága tetszik a legjobban

De hat te biztos egy ugyan olyan tomeg szar lehetsz mint a tobbi.

Vagy egy átlagos kis valami.

Ès talan azert irigykedsz.

2017. jan. 20. 11:06
 3/3 anonim válasza:
Kiváncsi lennék, hogy azóta miket sikerült ebbol megvalositanod.
2020. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!