Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A rockerek sima tornacipőt...

Gitarhero kérdése:

A rockerek sima tornacipőt hordanak vagy márkásat? (ha hordanak)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
sima 500ft-os kínait :)
2010. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dymo ***** válasza:
100%
a sima tornacipő egy az egyben az,mint a "márkás" ,ezeken a cipőkön mindig röhögök amikor ki van írva,hogy mondjuk 15 000 HUF
2010. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)csak mert elég sok rockeren látok, de énse gondoltam volna nagyon hogy v alami converse-t vesznek...
2010. ápr. 22. 20:53
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
hát, először is szerintem nincs ilyen hogy "a rockerek tornacipőt hordanak", na mindegy. Én a helyedben meg nem vennék fel koncertre tornacipőt mert letapossák rólad.
2010. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
sose fogom megérteni,hogy egy tornacipőben mi 15-20ezer attol,mert rákerült egy logó...
2010. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A sima 500-700 Ft-s tornacsuka pont ugyanúgy néz ki és pont ugyanolyan, mint a Converse.

Pl. láttam egy Converse-t 13000 Ft-ért, aminél annyi különbség volt, hogy kék volt; de esőben pont úgy beázik, és simán tönkremegy, ha nem vigyázunk rá...


Szerintem ez nem a stílustól függ, hogy valaki márkás cipőben jár-e vagy sem, hanem a gondolkodáson. Aki látja, hogy a kettő ugyanolyan, az nyílván sima cipőt vesz.

Aki pedig hülye vagy gazdag, az veszi a márkásat, mert neki az a jó, hogy menőzni tudjon. :)

2010. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fekete bőr Converse jellegűm van, jó mert annyira nem ázik be. Meg egyébként is. A cipő legyen bőrből. De koncertre csak bakancsban.


19/L

2010. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

régen Converse-et hordtak, mert akkor még nem sajátitották ki a cicafiuk és lányok.

de koncertre csak bakancs... *.*

2010. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi de lesz.rom mit hordanak a diszkócicák. Én akkor is jól megvagyok a Converseben. lehet hogy drágább, de ze egy józan döntés volt, kevésbé megy szét mint a gagyi (ergó több pénz marad inni meg koncerjegyre :D)

Ha holnaptól Martensben rohangál az összes pics.a nem dobom ki a banakcsom :P Szerintem itt kezdődik a divatrockerség, amikor nem az a fontos, hogy kifejezd, hogy te milyen ember vagy hanem, hogy mindenáron különbözz. Attól még tetszhet egy ruhabarab pl. fekete farmer vagy egy antikolt öv, hogy aki hordja az ilyen strasszos pink toppokkal veszi fel.

2010. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

ósanos szar vagy :D kínaipiacos :D

drágát nincs értelme venni magamból kiindulva mert tönkreteszeszem ezt meg nem sajnálom annyira :D

2010. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!