Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állandóan beszólogatnak a...

Állandóan beszólogatnak a nevem miatt (interneten persze, hol máshol? ) Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
A nevem "Kaponyás XY" és mindig ha Pl. megosztom valahol a véleményemet, folyton leszidnak hogy "Koponyás" néhány cifra szó mellett. Szerintem egy teljesen normális véleményt írtam, de van aki ebbe is beleköt mert nem tud más 13 éves srácot kifogni egy felnőtt férfi. :D

2016. okt. 7. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen véleményed lehet és milyen helyekre jársz... neked mi bajod a neveddel?
2016. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek. Czigány vezetéknévvel éltem, míg nem vettem fel a férjem nevét.:)

Az általános suliban voltak páran akik ezzel "cikiztek" de nem hiszem hogy ettöl többek lettek. Gimiben már senkit nem érdekelt, kit hogy hívnak, egyetemen pedig szintén nem. Mikor már értelmes emberekkel vagy körülvéve senki nem fog szólni semmiért nekem ez a tapasztalatom. Az hogy interneten leszólnak kit érdekel? Élőben úgysem merné az arcodba mondani ;) ha meg egy felnőtt férfi csinál ilyet, hát ott gond lehet az értelmiségi szintjével....

2016. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Első válaszoló, nekem semmi bajom nincs vele, sőt szerintem még az én keresztnevemhez még illik is.

Csak idegesít hogy néha kigúnyolnak. :D

2016. okt. 8. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan cikiztek a nevemmel pl általánosba. 7.-be mondta a tanárom, hogy majd úgyis kinövik, meg majd elmúlik. 11. Osztályba félig-meddig abbahagyták. Ne aggódj abbahagyják.
2016. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem "Tamás" a vezetéknevem, közben lány vagyok.

Annál nincs borzalmasabb, mint amikor a tanárok egy férfineven szólítanak.

Sokan piszkáltak azzal, hogy külföldön nem fogják tudni eldönteni a nememet ha papíron olvassák.

2016. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak, igen, ismerek ilyet, munkatársam volt, csak ő "Tamásiné", és mindig "Tomasine"-nak hívták, pedig igazából Hajnalka volt a keresztneve.
2016. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!