Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Középső ujjal mutogatni? Mit...

Középső ujjal mutogatni? Mit gondolsz, ha ilyet látsz?

Figyelt kérdés

nem bemutat valakinek, csak egyszerűen a mutatóujja helyett használja...

egy ismerős. nekem zavaró látvány.


2016. nov. 14. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam és nekem nem is tűnik természetes érzésnek. Nem hiába mutatóujj a mutatóujj neve.
2016. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

én is kipróbáltam és nekem lenne rossz érzés, ha ilyet tennék.

gondolom tudatában van ennek szerintem szándékosan teszi..

2016. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bemutat, hanem középső ujjal ( vagy középső és mutató ujjal, ilyet is szoktak ) mutat, nem problémázok. Én nem szoktam csinálni, de most ez nem tartozik azok a dolgok közé, amik miatt felkapom a vizet. Ennél "erősebb az idegzetem".
2016. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja van ilyen ismerősöm. Ráadásul férfi létére hosszú a körme és mindig odanyomja a zsíros ujját a képernyőmre. Manapság már odakészítettem egy pálcát és közöltem vele, hogy ráhúzok a kezére, ha megint ujjlenyomatos lesz a monitorom
2016. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, engem eléggé zavar, rá is szoktam szólni néha.
2018. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!