Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen egy céges "ott alvós"...

Milyen egy céges "ott alvós" összejövetel?

Figyelt kérdés

Na szóval, jövőhéten sor kerül életem első céges bulijára. Párom cége tart egy teljes hétvégén át tartó bulit. Pénteken kezdődik, egy szállodában lesz. Kaja-pia, buli, programok. Izgulok miatta, mert egyrészt nem volt részem még céges bulin és el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet, a párom nem olyan régóta dolgozik a cégnél, de nagyon kedvelik és ő is jól kijön a munkatársaival, sőt az édesanyja is a cégnél dolgozik. Előre el lett döntve, hogy "páros" buli lesz, tehát mindenki hozza a férjét, feleségét, barátját, barátnőjét. Főleg a szobák miatt izgulok, hogy esetleg nem lesz mindenkinek külön szoba, vagy esetleg azért, mert a párom édesanyja is a cégnél van ezért hármunkat egy szobába raknak. Tudom biztos hülyeségnek tartjátok ezt, de nagyon örülnék, ha páran leírnátok erről a gondolataitokat/véleményeteket. Hozzáteszem, hogy nem egy spórolós cég, szóval csak nem raknak össze minket az anyósjelölttel... Párom szerint kizárt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L



2016. dec. 4. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a cégnek van pénze egy hétvégét kifizetni a dolgozóinak. Nem fognak olyanon spórolni,hogy az anyós hol alszik. Ha meg mégis, a párodnak kell egyértelműen fellépni,hogy márpedig nem. Ezt tisztázd le vele előre.
2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megvolt a hétvége és szerencsére külön szobát kaptunk. :)
2016. dec. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!