Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Be kellett volna mutatkoznom...

Be kellett volna mutatkoznom mindenkinek? Nem viselkedtem illetlenül?

Figyelt kérdés

au pair vagyok,és a család elvitt egy családi összejövetelre.sokan voltak,én meg a hostanyukám mellé 'ragadtam'.akinek ő bemutatott,vagy aki odajött hozzám bemutatkozni,azoknak nyilván én is.de én nem mozdultam arról a helyről,ahova leültem.:D

volt egy nő,aki épp magyarul tanul,ő dumálgatott velem,más nem.

kellett volna nekem is kezdeményezni?

nagyon zavarban voltam



2015. febr. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aki elvitt magával, annak kellett volna bemutatnia . Mivel nem tette, így nem volt illetlen a viselkedésed.
2015. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te ott amolyan "kísérő" voltál, hiszen egy családi összejövetelre vittek, amihez tkp. nem sok közöd volt. A "hostanyukád" kellett volna bemutasson, ha érdemesnek találta volna... De nem találta annak, csak azért vitt el, hogy ne hagyjon otthon egyedül.

Neked nem kellett volna kezdeményezned semmit, hiszen Te egy mellékszereplő voltál egy idegen családi összejövetelnél. Mindig egy vezér, egy főnök, egy rangos valaki kezdeményez, nem pedig egy mellékszereplő...

2015. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!