Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy kérjek meg egy lányt,...

Hogy kérjek meg egy lányt, hogy táncoljon velem a szalagavatós bálon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre lesz szalagavatónk és szeretném ha lenne táncpartnerem az osztályból, mivel 15 fiú van és 10 lány... Mondjuk nem szeretne az összes fiú táncolni, de még így sem lesz szerintem mindenkinek párja, csak ha alsóbb évfolyamból néz, de ugye az azért rossz, mert akkor nyilván ki kell fizetni a hölgy ruháját és az nem kevés pénz...


Igazából az érdekelne, hogy ez hogy megy? Mert gondolom ha simán odamennék hozzá és megkérdezném, akkor is rábólintana, ha nem lenne ellenére, hogy velem táncoljon, de biztos szebb emlék lenne, ha picit különlegesebb lenne, nem csak egy: " szia, táncolunk együtt a szalagavatón?" erre ő "igen" és aztán megy mindenki a dolgára... Persze ne értsetek félre, nem nagy dologra gondoltam, csak legalább egy inget húzni meg nem tudom, esetleg egy szál virágot? Tényleg nem tudom...


Szóval ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy ez hogy megy? És akkor akár azt is kérdezhetem, hogy lányok ti minek örülnétek?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 19. 06:55
 1/6 anonim válasza:
100%

Hívd el szerintem valami ártatlan ügy miatt egy kicsit a nyílvánosság elől. Nem randira vagy ilyesmire csak valami kis csipp-csupp dologra. Közben beszélgess vele felszabadultan. Ha jól megy a dolog akkor említsd meg neki a dolgot. Ez azért hatékony általában, mert ez a szalagavató arról szól nagyon sok lánynál, hogy minden tökéletes és egy pöppet intim legyen.

Inget húzni egy ilyenért egy átlagos napon nem kell. Zavarba jönne az hétszentség:D Virág se kell szerintem. Annyi, hogy valahogy próbáld meg elcsalogatni, hogy minimum pár percet tudjatok beszélgetni. Légy fess és vidám mellette.:)

Nem kell görcsölni rajta.

Sok sikert!:)

2016. dec. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irasbeli meghivot kuldesz neki, mint partnerod, a balra.
2016. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha jóban vagytok, simán dobd fel az ötletet egy beszélgetés közben! Leányként mondom, hogy szeretjük a határozott, magabiztos fiúkat :) De akkor is megkérdezheted finoman, ha annyira nem szoros a viszony. Annyit mindenképp megtehetsz, hogy félrehívod, ne mások előtt hozd fel, mert esetleg váratlanul/kellemetlenül érintheti.

Inget ilyen alkalomra szerintem ne húzz, ajándékot nem most, hanem majd a szalagavatóra vinnék a helyedben. Esetleg ha tudod, hogy a lány is kedveli a hagyományokat, egy szál virág vagy egy süti/csoki aranyos lehet - én örülnék neki :)


Sok sikert! :)

2016. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem még nem írok későn. Engem anno 11. osztályban, amikor a végzősöknek tűztük a szalagot az egyik legjobb barátom csak úgy suli közben megkérdezte, idézem: "Lollypop, jövőre táncolsz velem?" Én meg igent mondtam. :) Mások is hasonlóan egyszerűen intézték el. Elég csak egy pár percre félrehívnod a folyosón, vagy elkapni a büfénél, ne keríts nagy feneket a dolognak, mert totál zavarba hozod szegényt és csak dadogni fog. :D Légy spontán.


Ha mindenképpen szeretnél kitenni magadért azt tartogasd a tánc napjára. A csuklódísz szerintem egy nagyon kedves és igazi klasszikus ajándék.

[link]


[link]


Tuti különlegesnek fogja érezni magát. Persze kérdezd meg milyen színű ruhája lesz, esetleg kérj róla képet.

2017. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! És nem, még nem késtél el :)

a csuklódísz pedig nagyon jó ötlet, majd utána nézek, hogy helyileg intéznek-e ilyet élő virággal...

2017. jan. 2. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj élő virágnak lennie, azt úgyis ki kell dobnia egyszer.
2017. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!