Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bemutatkozás Etikett. Férfi,...

Technokol Rapid kérdése:

Bemutatkozás Etikett. Férfi, nőnek. Ismeretlen felek esetén puszi vagy kézfogás az elfogadott?

Figyelt kérdés
Fiatalként randevú kezdetén mi a elfogadottabb bemutatkozásként?

2017. febr. 5. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
randevúnál szerintem arcra puszi lazán belefér
2017. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok. Úgy leszünk, hogy soha nem láttuk egymást, semmit nem tudunk egymásról. Tehát vak randi.
2017. febr. 5. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha vadidegen az arcomhoz akarja érinteni a száját. És nagyjából mindegyik barátnőm is, sokszor beszéltünk már erről. Randi végén még csak-csak, de egy totál ismeretlen, bemutatkozáskor inkább elriaszt vele. Persze nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem se kéne pusziszkodni, ha még soha nem találkoztatok személyesen. Engem zavarna. A randi végén már engem se, ahogy az előttem szóló is írta, de előtte inkább ne.

Etikett alapján amúgy a kézfogásnál a nőnek kell nyújtania előbb a kezét, de végül is mindegy, engem nem zavar, ha a férfi nyújtja először.

2017. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Vakrandi? Kézfogás. Idegennek nem nyaljuk az arcát, én tuti nem hagynám.
2017. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!