Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság-e ha két lakótárs...

Bunkóság-e ha két lakótárs közül az egyik nem köszön a másiknak, akkor sem, ha a másik köszönt neki?

Figyelt kérdés
Nem szobatársak, de ugyanabban az albérletben élő, tehát közös fürdőt, konyhát használó személyek, akik nem barátok, hanem csak lakótársak.

2017. febr. 6. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2017. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csupán érdekel, hogy másnak mi erről a véleménye.
2017. febr. 6. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
De komolyan, szerinted mi lesz erről bárkinek a véleménye? Nem tartod teljesen nyilvánvalónak? Vagy csak egy kis közös bosszankodás kedvéért írtad ki?
2017. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést. Milyen mucsajröcsögei pusztulat tahó az, aki nem köszön a másiknak, pláne nem köszön vissza? Úgy elküldeném a búsba, hogy csak úgy porzana.
2017. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok közös mérgelődést, még a kérdés megírása pillanatában is higgadt voltam - ami nálam eleve ritka, ha valami miatt ezen az oldalon kötök ki.

Igen, amúgy az én barbár-bunkó őstulok lakótársamról van szó. Eddig azt hittem, hogy csak halkan mondja, de egyáltalán, semmi.

2017. febr. 6. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de nem is égbekiáltó probléma, te se köszönj neki és el van intézve, nem kell ezen fennakadni.
2017. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

>> az egyik nem köszön a másiknak...


Gyanítom, hogy a történetnek csak az egyik felét hallottuk. Az első fele hiányzik, amelyik arra vetítene fényt: mi vezetett oda, hogy a lakótárs nem köszön ? Mit követtél el, ami miatt a lakótárs elhatározta, te olyan ember vagy, hogy téged nem érdemes emberszámba venni...

2017. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem követtem el ellene, nem is nagyon beszéltünk eddig se.
2017. febr. 8. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Másnak sem köszön (másik lakótárs, postás vagy főbérlő), vagy csak neked nem köszön ? Mert ha másnak köszön, akkor egyértelműen te vagy a "ludas".

Ha nem tudod az okát, akkor annál rosszabb, mással is ugyanígy fogsz viselkedni...

2017. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a főbérlőnek nem mer nem köszönni, a postás meg nem csenget be, tehát vele nem is találkozunk.
2017. febr. 9. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!