Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baráti társasághoz csatlakozta...

Baráti társasághoz csatlakoztak olyanok akik mindenkivel kezet fognak, csak velem nem! Miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

Sajnos a sokadik alkalom. Barátaim ismerősei, többször csatlakoznak hozzánk. Ilyenkor végig mindenkivel kezet fognak, a csajokkal puszilkodnak, engem meg kikerülnek. De nagyon látványosan. Barátaimnak is feltűnt, őket is zavarja, de az illetők menő üzletemberek és a szakma miatt jóban kell lenniük velük. Az indokuk arra, hogy kezet se fogjanak velem az, hogy én nem számítok mert egy senki vagyok (barátaimmal ellentétben akik üzletemberek, én raktárosként dolgozom)


Hogyan lehet valahogy leszerelni, visszavágni az ilyen bunkóknak? Ha otthagyom a társaságot sértettségemben, azzal csak hülyét csinálok magamból, ők jönnek ki jól. Ha ott maradok az meg nekem kellemetlen érzés.


2017. febr. 28. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sértődöttség otthagyni a társaságot. Ha ennyire semmibe vesznek, és ezt így konkrétan meg is mondták, akkor én tuti nem szeretnék velük egy társaságban lenni, soha. Találkozz csak a barátaiddal.

És én biztosan nem hagynám, hogy egy ismerősöm így beszéljen egy barátomról. Nekem is volt, hogy már lekezelően beszélt egy barátom egy másikról, mert ő nem olyan tanult. De én elmondtam, hogy őt is ugyanúgy szeretem, nem érdekel, hogy milyen iskolába járt, mi a munkája, aranyos, kedves ember.

2017. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy bunkóság, ha én csatlakozom egy társasághoz, vagy valaki hozzámk, akkor ugyanúgy köszönök, ahogy a barátaimnak is. Ha először találkozunk, akkor persze nyújtom a kezem, bemutatkozom, ez evidens, de utána mehet a puszi.

Az indoklásuk miatt én viszont biztosan nem nyitnék feléjük. Komolyan, kinek érzik magukat? :D

2017. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz ezekkel.
2017. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátaid sem nagy illem-bajnokok, hogy nem figyelmeztetik az illetőket: vagy mindenkivel, vagy senkivel!
2017. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézus szeret téged térjél meg hozzá és bocsáss meg nekik, mert nem tudják mit cselekszenek.
2017. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon nagy bunkóság ilyen volt nálunk is. Kettőnknek sose köszönt egy pár , általuk felsőbbrendűnek hitt ember akik munkatársai lettek pár cimboránknak. Pedig sokkal több pénzük nincs mint nekünk , csak ők még a szüleiktől is pénzt kérnek hogy megvegyék a legdrágább zara devergo cuccokat mi meg elvagyunk a laza newyorkeres átlagos árú cuccokban. Úgy oldottuk meg ha mi csatlakozunk mi se köszönünk, voltak árgus szemek is de ígyjártak. Azóta persze köszönnének , de nem fogadjuk el.
2017. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!