Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok hostess ügynökség miért...

Sok hostess ügynökség miért kér a nadrág alá nejlon harisnyanadrágot? Az úgy elegánsabb?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ez az illem allitolag

En sem tudtam, ugy gondoltam, hogy mivel szep labam van, apolt, szortelenitett, nem igazan letszukseglet, mert amugy utalom a nejlonharisnyat

Aztan keresztanyam meg valami idiota rokon oregasszony meglattak, hogy harisnya nelkul akarok elmenni egy esemenyre (olyan, ahova azert kicsipi magat az ember, de nem egy nagyestelyis puccparade) elkezdtek velem orditani, hogy szegyent hozok az egesz csaladra, mit kepzelek, k.r;:""#+)&)va.lko&#+#&dni megyek meg satobbi, hat hozatnak nekem harisnyat anelkul el nem megyek.... es meg sorolhatnam

2017. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
És mégis ki látja, hogy mi van a nadrág alatt?
2017. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%

Igen, ez az illem. Mert ha rajtad van a nylon harisnyanadrág, akkor a fehérnemű nem látszódik úgy át, főleg fehéren.


Sokszor fiúktól is kérnek harisnyát, de szerintem esetükben elég lenne egy neylon zokni.

2017. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

# 3/3:


Egy illendő nadrág alatt harisnya nélkül sem látszódik át a fehérnemű. Ahol ebből probléma lehet, oda az ember eleve nem vesz fel olyan nadrágot, amin átlátszik a fehérnemű.

2017. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!