Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem baj?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt barátnőmmel, és egy ideje elkezdett Hostessként dolgozni. Nem sokszor volt eddig eseményen, de most jelentkezett egy komolyabb ügynökséghez ahol jóval több a meló. Tényleg szép és nagyon is szeretem, bár én a hostess munkát mindig is kicsit "szinglis" munkának tartottam. Az ilyen éjszakai italpromós dolgoktól félek. Emlékszem én is még mielőtt összejöttünk flörtöltem az ilyen lányokkal stb. Nem is akarok novellákat írni, csak kiváncsi lennék a ti véleményetekre, ha a ti barátnőtök állna Hostessnek hogy reagálnátok, örülnétek-e neki egyáltalán.

2016. jún. 28. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A csinos seggevel eltud menni dolgozni olyan helyre is ahol nem a flortolessel keresi a penzet hanem az agyaval mar ha van neki olyan
2016. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okos is ráadásul. Amivel nekem problémám van, hogy szerintem a hostesskedés ahogy le is írtam, sokkal inkább szingli csajoknak való.
2016. jún. 28. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó próbája a hűségének ez. Ha nem adott volna eddig okot a bizalmatlanságra, akkor nem zavarna.
2016. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha okos lenne nem kene ilyen alja munkakat vegeznie, mert a hostesskedes az konkretan az, plane ilyen ejszakai italkinalgatos verzioban. A kovetkezo mi lesz? Nem csak kinalgat hanem tancol is? :D ha okos, akkor keressen rendes munkat, mert ez nem az.
2016. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komolyan mondod? ***** válasza:

#4!


Te egy nagyon ostoba ember lehet!

Az egyik barátnőm építészmérnöknek tanul és suli mellett hostesskedik. Nem kurv.ás és nem is buta, de megint könnyű volt általánosítani.


Kérdező! Szerintem kár előre paráznod, majd ha elkezd dolgozni, akkor meglátod, hogy alaptalan volt-e a félelmed vagy sem!

2016. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso, engem is diakmunkakent probaltak tobb helyen is "hostesskedtetni" (tehat nem egy helyrol altalanositok), elmentem, felmertem a korulmenyeket majd a par normalis lannyal egyutt eljottunk mindenhonnan. Normalis lany elmegy onnan, de ha van hostesskedo ismerosod akkor kerdezd csak meg hogy mi megy nehany helyen. A kerdezo ejszakai italpromokat irt nem pedig sajt arulast a tacskoban...
2016. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hostess barátnőt egy szintig bírnék elviselni csak. Sima egyszerű mosolyogva kaját osztás és hasonlók oké, de több nem. Éjszakai iszogatásnál lebeszélném a dologról és mindenki, aki kicsit is jártas az éjszakai életben és hasonlókban. Nem véletlenül mondják, hogy hostess belépés más kategóriába.
2016. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó,


Akkor nem vagyok egyedül a gondolattal.

2016. jún. 28. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

najó, tévképzetek általánosítások eloszlatása következik.Srác vagyok, de 2 éve dolgozom hostként.

Nem csak italpromós melók vannak, legalábbis nálunk ebből kifejezetten kevés van, inkább napközbeni, bolti segítő/ árupromóteri. Mondjuk van olyasmi is, amitől te félsz, de ha nem vállal ilyen munkát, akkor nem vállalja és kész.Ha meg kiszabják neki, hogy mikor hol mit kell dolgoznia akkor nagyon rossz ügynökségre ment.Ha ennyire zavar, akkor kérd meg, hogy ilyeneket ne fogadjon el.

Amúgy maga a host/hostesskedés nem "lightos prostitúció".Az, hogy az ilyen melóra vonzó lányokat keresnek nyilván nem véletlen.Az italpromókhoz meg főleg, minél kedvesebb, mosolygósabb, beszédesebb annál jobb.De ez nem jelenti azt, hogy csak azért mert felveszik a flörtölést egyből meg is dughatod őket :D

Ha bármi érdekel nyugodtan kérdezz :D

2016. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!