Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kukoricán térdelni, "hátrakötö...

Kukoricán térdelni, "hátrakötöm a sarkad", tényleg voltak ilyen fegyelmezések? Vagy ezek csak közmondások?

Figyelt kérdés

És ha kellett kukoricán térdelni, az tényleg rossz volt? Most így nem tudom elképzelni, hogy abban mi a borzasztó.


És hogyan kötötték valakinek "hátra a asrkát"?



2017. márc. 28. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mégis mi lenne? az hogy nyomja a kukorica szem(ek) a térdkalácsodat, próbáld ki egy 20-30 percre.
2017. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kukoricara terdepelni: probald ki, vegyel egy csomag pattogatni valo kukoricat, szord le a padlora egy ujsagra, aztan terdelj ra es maradj rajta 5 percig. Mindjart megtudod mirol van szo.


A 'hatrakotik a sarkat' kifejezes a guzsbakotesre vonatkozik, bunozoket kotoztek igy meg hogy ne tudjanak meglogni. Ez sem egy tul kenyelmes testhelyzet...

2017. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg volt ilyen :)

A sarkamat nem kötötték hátra, arról nem tudok nyilatkozni.

Viszont volt ilyen kis zsák féle, kukoricával töltve, oviba is kellett vinnünk. Azon kellett térdelni. Nem volt olyan rossz.

2017. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kukoricán térdelés csak első hallásra tűnik semmiségnek. Velem egyszer megcsinálták, olyan 10 éves lehettem. Azt hittem először, hogy ugyan, mi ebben a nagy szám. Aztán fél óra múlva már sírva kértem, hogy felálhassak végre róla.
2017. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Úgy látom ő épp szárított borsón térdelt, de a kukorica is hasonló.

2017. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Babon is terdeltek mar:))
2017. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A körmöst kapták rendesen. Nagymama mesélte. És nem volt kellemes.
2017. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 perc után már szenvedsz tőle, próbáld ki! Ha nincs otthon kukorica, a 8-as anya is megteszi :-)
2020. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nagyon rossz volt sarokba tèrdelni kukorican
2023. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!