Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki köszönjön elöre 60 éves...

Ki köszönjön elöre 60 éves férfi 30 éves 2 gyermekes családanya esetében?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a férfinek illik előre köszönni a nőnek,a fiatalabbnak az idősebbnek és ,hogy a ha érkezek valahova vagy belépek egy helységbe én köszönök bárki is van ot.De ha ezzel az illetővel ha találkozok ki köszönjön elöre .Általában én szoktam,de ha én valahol vagyok és ő megjelenik soha nem köszön...pedig akkor neki kellene ezért érdekelne ilyen esetben ki köszönjön mert szerintem ő az illetlen nem én..Elöre köszönöm a válaszokat..
2010. máj. 19. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
A nő.
2010. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%
Én 27 éves nő vagyok, és egy 60 éves férfinek minden további nélkül előre köszönnék.
2010. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a férfinek kellene előre köszönnie.
2010. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
a nő
2010. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fél számára lehet ez kellemetlen.Velem is gyakran megesik, hogy nem köszönök.Cukorbetegség szövődménye miatt nem jól látok, nem ismerem fel az arcokat.Csak alakokat látok. Ha rám köszönnek, a hangról általában felismerem a köszönőt, és viszonzom az üdvözlést.

Gondolj arra, hátha ilyesmi van a háttérben.

2010. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
A nőket mindenben elsőbbség illeti...:p
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne játsszátok már el, hogy egy 60 éves férfi valami bottal járó matuzsálem. Az egy élete teljében lévő életerős férfi (Presser, Havas, most épp ők jutottak eszembe, még idősebbek is), nyilvánvaló, hogy az alapvető illemszabályok szerint a férfi köszön előre, hiszen a nő már nem egy tinikislány. Ha nem köszön, akkor egy tahó, és eszedbe ne jusson neked köszönni. Legfeljebb nem köszöntök - ha őt nem zavarja, téged se zavarjon.
2010. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!Igazából az bosszant ezzel az emberrel kapcsolatban hogy én ha ott van valahol mindig előre ,illedelmesen köszönök neki:Jó Napot kívánokkal...

De ha én állok pl itt a ház elött az egyik 50 év körüli szomszéd nővel soha nem köszön.Múltkor elment mellettünk és hangosan el kezdett morogni mit képzelünk mi,hogy majd ő elöre köszön??Érthetetlen számomra a taplósága!!Ja és ha köszön max annyit nyög ki Jó Napot!

Aztán megy 5 métert és az ott álló másik nőnek azt mondja Csókolom...

Nekem nála idősebb férfiak is Csókolommal köszönnek..Nem mintha én ezt elvárnám csak nem értem a viselkedését.

Meg tényleg az bánt legjobban nem csak velem csinálja hanem azzal a szomszéddal is aki anyám lehetne!!!!

2010. máj. 20. 07:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj vele, bunkó, hagyd ki az életedből, nincs.
2010. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!