Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Manapság miért állnak már a...

Manapság miért állnak már a férfiak is sorba a wc fülkék előtt, ahelyett, hogy piszoárt használnának?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, csak a nőiben szokás ez.
2017. jún. 26. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

8


Egyetértek, ez a Kontár egy primitív állat.

2017. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem nagyon szemérmesek lettek a férfiak/legalábbis egy részük/lehet a katonaság eltörlése is szerepet játszik ebben"


Ja, szerintem meg nagyon fél-analfabéta írástudatlanok lettek ezek a válaszolók, biztos az is szerepet játszhat ebben, hogy a szüleik nem mentek inkább moziba.

(Voltam katona, a kollégáim szinte mindegyike szintén, mégsem akarom mástól 10 centire hugyozni.)

2017. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
én nem tudok úgy pisilni ha állnak mellettem.
2017. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Voltam katona, ott sem tudtam mások mellett hugyozni...
2017. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Én mindig a piszoárt szoktam használni, ott nem kell hozzáérni semmihez, szerintem ez a lehető legjobb megoldás. Az hogy vannak mások is az nem zavar, mert egyrészt szerintem senki se kiváncsi ilyen helyzetben a másik farkára, ha pedig mégis, nekem akkorsem kell szégyenkeznem, mert eléggé el vagyok eresztve odalent a méretet tekintve.
2017. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon ciki sorban állni a wc miatt, ha hugyoznia kell egy pasinak. A piszoár sokkal "férfiasabb". A normális vagy nagyobb mérettel és normális önbecsüléssel rendelkező pasik nem is állnak sorba a wc-nél, ezt csak a kisfarkúak csinálják, akik nem mernek a piszoárba hugyozni a méretük miatt, nehogx valaki meglássa őket. (Nem mintha valaki is kíváncsi lenne a kis farkukra...)
2017. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!