Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kézfogás nőkkel elköszönéskor?...

Kézfogás nőkkel elköszönéskor? Mégis mi lett volna itt az etikett?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok találkoztam egy diákszövetkezetben 1 hasonló korú sráccal és 2 lánnyal. Munka kapcsán beszéltünk szóval bemutatkozáskor kézfogás volt mindenkivel. Az egyik lányt már ismertem szóval vele fura volt megint kezet fogni. Mikor elköszöntem tőlük a sráccal kezet fogtam, a lányokra meg néztem, hogy most mi legyen mit illik de velük is kezet fogtam. Nevettek, hülyén jött ki. De az is hogy nézne ki ha kezet rázok a sráccal többieknek meg csak köszönök. Egyébként nem fönök beosztott viszony ez, abszolút egykorú majdnem "haveri" szint.
2017. júl. 6. 19:02
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

fiatalok vagytok, noknek foleg akit ismersz puszit is lehet adni, de ha ez tul belsoseges akkor a kezfogas marad

nokkel mashogy illene kezetfogni

ferfival kezetRAZOL

novel viszont kezetTARTASZ

ugy mintha kezcsokra keszulnel de azt persze nem adasz, mert nem eppen bevett szokas altalaban igy az lenne csak igazan vicces

2017. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki ilyen magyartalan kifejezést használ, hogy "abszolut egykorú", arról feltételezhető, hogy sejtelme sincs az illemről. A diákszövetségben egy jó karriert csinálhatsz imigyen.
2017. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!