Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szalagavatón hogy döntik el...

A szalagavatón hogy döntik el hogy ki kivel van párba? Mindenkinak kell lenni egy párnak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 12:40
 1/7 anonim válasza:

Ezt suli, vagy osztály válogatja, szóval így ennyiből nehéz megmondani. Amikor nekünk volt, az évfolyamban lévő másik osztályban a lányok az alsóbb éves fiúk közül is választhattak. A mi osztályunkban nem volt ilyen, mi csak az osztályunkban lévő fiúkkal táncolhattunk, ami azt jelenti, hogy 8 fiúra jutott 30 lány :D

A tesómék sulijában meg úgy csinálták, hogy akár külsős is lehetett a párjuk, nem volt muszáj a suliból választani.

2017. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked kell megválasztani?? O.o
2017. aug. 23. 13:41
 3/7 anonim válasza:
Igen, általában nem választják ki helyetted, hanem neked kell. De ez sulifüggő.
2017. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az sulitól függ.


Nálunk megvolt arra a lehetőség pl., hogy vki ne vegyen részt a szalagavatón vagy ne vegyen részt az összes táncban. Aki viszont részt vett, annak kellett pár mindenképpen a táncokban, mert páros táncok voltak. Ja, és nálunk nem engedtek külsős srácot... ez azokon az évfolyamokon rohadt ciki volt, ahol a végzősök között több volt a lány, mint fiú, és fiatalabbakkal kellett.

2017. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nálunk ez ránk volt bízva. Ja, és hölgyválasz volt hagyományosan, ami elég kínos volt nekem, mert nagyon nem voltam népszerű lány (mert jól tanultam, csendes voltam, és volt rajtam 10 kiló plusz), és majdnem nem lett párom, mert amikor tényleg a legnyomibb srácot megkértem, ő sem akart elsőre, csak miután rájött, hogy más nem választaná.
2017. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Suli meg ofö függő , nekem a szalagavatón barátnőm lesz a párom ezt én már tavaj be jelentettem az ofönek amimor beszélt az utolsó évről . Nem örült neki , mert azt akarta hogy más osztályból legyen párunk , de meg mondtam neki hogy kössz nem .
2017. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most már nem bál van a sulik 90%-ban hanem buli és party hardon toljátok. A táncnál meg vagy te választod vagy megadják
2017. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!