Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tanár létemre megkérhetem az...

Tanár létemre megkérhetem az középiskolás diákjaimat hogy tegezzenek?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdek majd tanítani egy "alacsony színvonalú" szakközépben, és szeretnék jóban lenni a diákjaimmal, valamint nagyon zavar hogyha magáznak.

2017. aug. 27. 09:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Szeptemberben, amikor elkezdesz dolgozni, menj oda az angol tanárhoz és kérdezd meg tőle, hogy ő megengedi-e a diákjainak, hogy tegeződjenek. Ha a válasza igen lesz, akkor te miért ne engedhetnéd meg a tegeződést?
2017. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű hogy igen lesz a válasza, mivel az angolban nincs magázódás.
2017. aug. 27. 09:48
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem azzal leszel joba, hogy tegeznek a diakok. Megkered oket, hogy tegezzenek, vege is a tekintetednek. Hulyet fognak beloled csinalni. Szerintem te meg nem vagy kesz a tanitasra.
2017. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, bár inkább érettségi utáni OKJ-n ugyanott, a fiatalabb tanárokkal.
2017. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

"Több mint valószínű hogy igen lesz a válasza, mivel az angolban nincs magázódás."


Ez nagy tévedés, ugyanis az angolban NINCS tegezödés - mert az kihalt -, CSAK magázódás!

2017. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha még nincs is tapasztalatod, tanár létedre (aki már sejt valamit a pedagógiáról), rá kellene érezz a helyzetre. Kérd ki tapasztalt kollégák véleményét.
2017. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

"alacsony színvonalú" szakközépben


Ezt olvasva inkább nem javaslom. Akik oda járnak, kb a legprimitívebb állatok szintjén vannak, ha elkezdesz haverkodni, széttépnek (nem fizikailag, hanem lelkileg). Ezeket be kell törni, és megfélemlíteni, csak így fognak tisztelni. Semmiféle tegeződésnek nincs helye.

2017. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Kemény . A tekintély alapja a távolságtartás , nincs cimbizés se bratyi a trógerekkel . Alapokat fektesd le rögvest , aki lóg tesz a tananyagra link az bukik mert mindezt magának okozta . Ennyi . Neked ez munkahely semmi több , ha nem megy keress más sulit vagy területet .
2017. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne tegeződj velük, vissza fognak élni vele. Már láttam erre példát, igaz az egy általános iskolában volt de ha tényleg olyanok járnak oda, ott is ugyanez lesz.
2017. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Aztán majd nézheted milyen fegyelem lesz az óráidon...

Nem ajánlatos a tegeződés...

2017. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!