Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket milyen manapság...

Titeket milyen manapság népszerű közhelyek idegesítenek?

Figyelt kérdés
Engem a "tökéletes vagy ahogy vagy", "légy aki lenni akarsz", és "azt csinálj, amitől boldognak érzed magad" féle közhelyek bosszantanak, mivel én a kritikát és az abból való épülést szeretem, nem a komfortzónát.
2017. aug. 27. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Soha sem kèső..

Csak rajtad múlik..Akar jobban ès sikerülni fog...

Számtalan idegesitő hazugság van, aminek semmi tartalma nincs.

2017. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Tedd túl magad rajta , rázd össze magad,
2017. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha akarod , sikerül
2017. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Ezek nem közhelyek, az általatok leírt ,,közhelyek" szerint élnek a sikeres emberek. Csak gondolkodjatok el rajta... és ne legyetek ennyire pesszimisták. Habár nekem mindegy a ti életetek, nekem csak jó ha minél több ilyen gondolkodású ember van mint a kedves kérdező. :)
2017. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Amikor 12 éves kislányok kiírják a fb-ra, hogy milyen nehéz az élet :D

Vagy amikor félreértelmezik a szólásokat. Pl. az élj a mának nem azt jelenti, hogy legyél egy bunkó, bulizós állat, akit semmi sem érdekel és semmiért sem vállal felelősséget.

2017. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
A sikeres ember alatt Szabó Pètert gondolod? :D
2017. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

"Minden gyerek egy csoda" "szuljel mert fogyamagyar" "be kell teljesitened a noi principiumot es szulnod KELL" "jajj hat gyerek, az a dolga, hogy.. " ne tudjon viselkedni, hisztizzen, tolja nekem a bevasarlokocsit

Veranyak akik az etterem kozepen szoptatnak, mert termeszetes stb es a pelenkat is ugyanott cserelik ki

Es amikor 16evesek buszkek ra hogy terhesek, eltartani nem tudjak majd mibol, vegzettseg nincs stb..


Felreertes ne essek, azokat a gyerekeket szeretem akik normalisan viselkednek :) ha ugy alakulnak a korulmenyek, talan nekem is lesz(nek)...

Csak idegesit hogy a csapbol is ez folyik, es epphogy 20 eves lettem, mar egybol: MIKOR LESZ GYEREK?!

Ember... Ahoz elobb kapcsolat is kene meg ugye esetleg elni, diploma, fix munkahely.. Nem???

2017. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, h közhelyek szerint adnak tanacsot, nem látják az egyént , h mindenki más, hanem mindent közhelyekkel magyaráznak. Ha valaki megmászta az everestet neked is kell sikeruljön, bagatell, csak akarni kell. Mindenkit ilyen közhelyekkel ráznak le, popper péter látta ezt jól, h a pszichológusok is igy gondolkodnak, nem látják h mindenki más , lehetösegei es motivaciója is más, közhelyek irányitják mindenki életét es tragédiába torkollik sokszor
2017. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

,,Nincs lehetetlen"

A legszánalmasabb mondat amit ember ki tud mondani

2017. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
21%

Leszarom a közhelyeket. Nem ezek visznek előre, de hátra sem. Amíg ti idegeskedtek ilyen hülyeségeken, addig én mindent megteremtek amire szükségem van. Így tényleg nincs lehetetlen. :)))

Buta bagázs vagytok mind.

2017. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!