Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mire jó a puszilkodás?

Mire jó a puszilkodás?

Figyelt kérdés
Csak nekem van abból elegem, hogy találkozáskor, búcsúkor állandóan összekell puszizkodni...Mire jó ez? A másik meg az ajándék adás-kapás...nem elég csak simán megköszönni? Meg bemutatkozáskor mikor vad idegen egyből leakar puszilni, na ettől a falra mászok, ugye nem csak engem idegesít?

2017. nov. 5. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Engem az idegesít, hogy nem tudsz helyesen írni.
2017. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is utálom. Falra mászok ettől a hülye szokástól, nem értem, mért nem lehet a távolabbi rokonokkal kezet fogni, a közelebbiekkel meg megölelni egymást. Anyukám a szüleivel és a testvéreivel is ezt a pusziszkodó formát használja, pedig számomra ez annyira nem jelent semmit, és idegesítő. Meg tényleg, akiket életemben nem láttam még, ne jöjjön már ennyire közel. Örülök, hogy nem csak én gondolom így.
2017. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vírusok, baktériumok cseréjére, ezzel az immunrendszer erősítésére. Emiatt a szokás miatt a járványok gyorsabban lecsengenek.
2017. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!