Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Feltétlenül muszáj puszit adni?

Feltétlenül muszáj puszit adni?

Figyelt kérdés
Ha ajándékot adunk át vagy köszönünk meg tényleg muszáj puszit adni? Csak azért mert múltkor kaptam egy bonbont és egy virágot és nem adtam puszit hanem csak megsimogattam az ajándékadó karját és kedvesen megköszöntem...utána meg sértődés lett belőle...Ennyire muszáj puszilkodni szinte már mindenért?

2017. okt. 31. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán csak rosszkedve volt valamiért az illetőnek - és pont Téged talált el az elfojtott indulataival...?
2017. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a kapcsolat közöttük. Ha pl az ajándékozó az édesanyád, akkor bizony kötelező a puszi egy ilyen meghitt pillanatban. Az elv az, hogy olyannak adj puszit, akinek egyébként is adnál (ha pl. összefutnál vele Milánóban).
2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!