Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyen negatívak a magyarok?

Miért ilyen negatívak a magyarok?

Figyelt kérdés

Ha egy külföldi oldalon kérdezek, többnyire rendes választ kapok. Ha itt, mindenki csak utálkozik. Miért?

(Ha nem tudod miről beszélek, lásd a válaszokat erre a kérdésre)


2017. dec. 4. 18:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%
Genetika.
2017. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Te is az vagy, mert a negativitást látod a jó helyett.
2017. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi okuk van nem negatívnak lenni? Európa szemétdombja vagyunk.
2017. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hosszú hosszú hosszú. Sajnos ezt hiszik sokan helyesnek. (Akinek nem inge ne vegye magára.)
2017. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Mert sok más nemzetből már kiveszett a kritikai szemlélet, bennünk viszont még van. Még nem mosták ki teljesen az agyunkat azzal, hogy mindenkit szeretni kell és az orbitális baromságokat is tolerálni kell, és mindig "mosolyogni kell", ahogy Mary Poppins parancsolja.

Én szeretek ilyen országban élni, ahol az emberek még le merik hülyézni a hülyéket, és ki tudnak akadni az ostobaságokon. Ahol csak akkor mosolyognak, ha a mosoly belülről jön, és az nem egy tanult viselkedési forma, egy álarc.

2017. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

@18:51


Ahhoz viszont kellőképp hülyék hogy egy köztörvényes bűnözőbrigádot válasszanak az ország vezetésére.

2017. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%

Ilyen a magyar mentalitás. Így nevelnek,ezt látjuk, ebben élünk.

Egy fásúlt, örökké szomorú, bánatos nemzet vagyunk.

Aztán most lehet fújjogni, offolni, megfenyegetni a szomszédom anyját mert nem azt írtam hogy a magyar az büszke,erős, vitéz nemzet.

Semmi baj nem lenne ha realisták lennénk, megkérdőjeleznénk dolgokat, mérlegelnénk és elfogadnánk, beleegyeznénk, megértenénk dolgokat. Ehelyett meg jön az úgy se, nekem van igazam, hülye vagy, az is hülye, nem érdekel stb..

Sajnos erre nevel az ország minket.

2017. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Magyarország történetében mindig is rengeteg pártoskodás, széthúzás, belső konfliktus, viszály és gyűlölködés volt az István-Koppány (stb. pogány vezetők) ellentéttől kezdve, az árpádházi konliktusokon, kiskirályokon és bárói ligákon át, a kuruc-labanc, habsburgpárti-függetlenségi ellentéteken át a modern parlamenti pártharcokig. Majdnem mindig volt ellentétes oldal v. társadalmi réteg, mindig volt, akit lehetett utálni.


A rendszerváltás óta eltelt idő (médiában is ezerrel megjelenő) politikai harcai szerintem még 3 lapáttal rátettek erre, és az országban meglévő problémákkal együtt teljesen elrontották a közhangulatot. Ez a rossz hangulat ill. stílus beszivárgott mindenhová, munkahelyekre, családokba is. Szerintem ez is lecsapódik abban, amiről írtál.

2017. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magyar keresztényekre gondolsz ?
2017. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Történelem. Himnuszunk. Politikai "vezetőink". Megélhetési lehtőségek. Ezek befolyásolják a magyarokat. Valóban búval béleltek vagyunk - ezt valamennyi turista látja elsőre, meg a sok dohányost.


De a gyakori az külön másik hely. Itt az interneten vagy és itt bárkiből lehet bármi, ami csak akar lenni. És sokan a bunkó idiótát választják. Ellenben van egy fontosabb szemszöge az egész történetnek: Ha úgyis tudod, hogy ide olyanok jönnek, akiknek péntek este ez a legjobb elfoglaltságuk (ami elég sok mindent elmond róluk) - akkor nem sértődsz meg, meg veszel magadra semmit, amit egy idegen ír név nélkül.


És ez az utóbbi a te felelősséged. Nem megsértődni azon, amit más vagy gorombaságból, vagy viccből, vagy ostobaságból, de legfőképpen nem jószándékból írt neked. Tök egyszerű tovább lépni. Ha nem akarod olvasni a hozzászólásait, nem nézed tovább az oldalt. Amikor meg képes vagy csak azt leszűrni az oldalon, amire kíváncsi vagy, akkor nem lesznek ilyen bajaid.

2017. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!