Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők mért rivarizálnak...

Gags kérdése:

A nők mért rivarizálnak folyamatosan egymással, mért nem képesek őszinte barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Sokak emiatt keresik inkább a férfiak társaságát, főleg kamaszkorban...

2017. dec. 10. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Képesek. Még valami?

(Minden általánosítás ostobaság. Természetesen ez is, hiszen az általánosítás sokszor igaz. Vagy nem.)

2017. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Jaj első, most muszáj játszani a hülyét?

Köztudott, hogy az esetek 99%-ban két nő nagyobb szart kavar, mint 30 férfi.

Apósom mára az összes női dolgozóját kirúgta és nem is hajlandó felvenni egyet se.

Persze a jelentkezők komolyan azt hiszik, hogy a gyerek miatt.

Na persze.

2017. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mert sok nő úgy érzi hogy neki kell lenni a LEG-nek, a legszebb, legnőiesebb, stb ezért a másikat el kell nyomni vele.

Én tudom magamról hogy nem leszek Miss Universe, párom van szóval nem látom értelmét hogy én legyek a legszebb, ha magamnak tetszek az elég. Na meg hihetetlenül paraszt tudok lenni az emberekkel, már akkor is meg tudnak rám sértődni ha őszinte vagyok, szóval 2-3 barátom van összesen de ők ezt értékelik bennem hogy nem jópofizok.

2017. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, mélyen sajnálom hogy az esetek zöméből levontam egy következtetést és ezzel megbántottalak!
2017. dec. 10. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

A nők sajnos alapból ilyenek.

Ha nincs köztük férfi, de lehetne, akkor azért - ha pedig kevés van, akkor azért.

Lehet kivétel, de ritka.

Sok nő sok férfivel, ha rendezettek a viszonyok, akkor lehet normális is.

2017. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Dolgoztam olyan munkahelyen, ahol rajtam kívül csak férfiak voltak. Kipletykálták egymást, kakaskodtak, ment állandóan a kiafőnök okoskodás, volt, hogy nekem beszélték ki egymást, a végén már fülhallgatóban dolgoztam. Szerintem ez intelligencia kérdése. De mindegy is, ti ezt szeretnétek hinni, bármit írhat egy nő, nem fogjátok elfogadni.
2017. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

A kérdés egy bazi nagy sztereotípia.


Elég csak pl. a politikára gondolni. Nincs még egy terület, ahol olyan rivalizálás, sunyiskodás, szarkeverés folyik, mint ott, pedig hát a politikusok 95 százaléka férfi. Akkor most hogy is van ez?

2017. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert ott ez kötelező.

A férfiakból csak az megy oda aki ilyen.

De ott is sok a nő, a háttérben.

2017. dec. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

...ahol a rivalizálás, sunyiskodás, szarkeverés folyik...

Szóval te a parlamenti vitákkal asszociálod a rivarizálást? :D

2017. dec. 17. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
A politikus szakma ilyen. Ez van.
2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!