Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érdemes szülinapi bulit...

Érdemes szülinapi bulit tartani ebben az esetben?

Figyelt kérdés
El van törve a lábam, combtőig fekvőgipszben nyomon az ágyat. De a párom szeretné nagyon megtartani, merthogy én is elfoglalom akkor magam. Ez igaz, de nem ciki így vendégeket fogadni, főleg, hogy az én szülinapomról van szó? Hogy csak ágyban tudok lenni? Felöltözni sem tudok normálisan. Most úgy gondolom, hogy irtó bénán érezném magam. Mit tanácsoltok vagy gondoltok?

2018. jan. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem lenne kedvem fekve bulizni.
2018. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy szélsőséges eset, amiben az emberek szélsőséges reakciókat fognak mutatni. Például kifejezik a szeretetüket és együttérzésüket -fel vagy te erre készülve lelkileg?! Még az is előfordulhat, h összefirkálják a gipszedet :D


Jobbulást! És boldog szülinapot, akárhogy döntesz.

2018. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme.
2018. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs.
2018. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak rajtad áll. Ha te szeretnéd, és bevállalod, akkor hajrá! Nyilván csak közeli barátokat, családtagokat hívjatok meg, akik megértik a helyzeted. Távoli ismerősöket esetleg feszélyezhet egy ilyen buli.

Tehát szűk baráti kör: igen

Világraszóló parti: nem

2018. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!