Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek az első szülinapi...

Ötletek az első szülinapi ajándéknak? Olyan, amit csak újonnan érdemes?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak hamarosan eljön az első szülinapja. Már az egész család azzal nyaggat, hogy mit vegyenek (bár nem szeretem ezt, mert a szeretet a legfontosabb)..


A lényeg, hogy mi eddig mindent szinte használtan vettünk, az összes játékát ruhát stb. Nagyon jó áron, minőségben, de használtan.

Tudom, hogy használtan egy csomó játékot, ajándékot töredékéért meg tudunk venni.

Mikor azt mondom a családnak, hogy vegyenek valami használata, mindenki tiltakozik. Normális vagy? a szülinapjára..


Tehát ebben kérném a segítséget, mi az, amit érdemes újonnan "kérni"?


2014. okt. 4. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Pl csőrös poharat

Bilit

Agynemut

Valami készség fejlesztot

2014. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első szülinapra a bili szerintem nem igazán jó. (fiam másfél, még a közelébe sincs a bilizésnek). és a bili nem ajándék egy gyereknek.


Könyveket, autókat, formabedobót...


Neten nézz játékboltokat, ott korcsoport szerint vannak a játékok. Sok ötletet meríthetsz onnan.

2014. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisasztal + székek hozzá, kimosható gyurma/zsírkréta/filctoll
2014. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pléd a nevével, cipő, takaró, ágynemű, műanyag motor, szánkó.
2014. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bejött a libikóka,mini motor,bébitaxi,-esetleg hinta
2014. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!