Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti böfögtök hangosan fiúk...

Ti böfögtök hangosan fiúk előtt, vagy utcán? Vagy szégyenlitek? (16l)

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még egyedül, lelkem csendességében sem böfögök hangosan, mert undorítónak tartom. nemhogy nem nőies, de pasiknál is taszító, ha hangosan böfögnek. nem kell visszanyelni, az nem egészséges, de ezt csukott szájjal is simán el lehet intézni.
2018. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze, én így hódítok! :D
2018. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még hullarészegen sem böfögök hangosan, nem hogy józanon.
2018. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kolléganőm, egy 30-as kis tüsi hajú gnóm, ő pl örömmel meséli a pasiknak, hogy milyen nagyokat szokott büfögni. Szerintem nem százas az illető, én borzasztóan szégyellem, hogy így adja elő magát, a nők szégyene az ilyen.
2018. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm akivel sétáltam a Margit szigeten, es akkorát böfögött hogy berezonált a sziget. Volt ott egy társaság és azt hitték én voltam azt persze elkezdtek oltani engem. Én meg csak égtem ott nem akartam mondani hogy nem én voltam hanem a csajom. Nekem rém ciki volt. kb 20 éves volt akkor
2018. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Sem fiúk előtt, sem lányok, sem senki előtt, pláne nem az utcán. De még itthon sem böfögök direkt hangosan.

Néhány (férfi) munkatársam szokott jártában-keltében direkt röfögni, aztán persze nagyon vagánynak meg lazának hiszi magát, de senki nem találja viccesnek, sem menőnek.

Ez szimplán undorító.

Egy nőtől kifejezetten. Simán el lehet intézni diszkréten, halkan, még csukott szájjal is, de súlyos esetben el lehet rejteni kéz, zsepi vagy szalvéta mögé.

Elég rondán néznék, ha egy kiscsaj elmenne mellettem az utcán, és odaböfögne egy jó hangosat. Még az is lehet, hogy visszakézből tartón csapnám, csak hogy illemet tanuljon.

2018. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az illem kérdése, hogy ember igyekszik az ilyesmit elkerülni, akár vannak ott fiúk, akár nem. Néha kicsúszik egy, ezt is meg lehet oldani normálisan.
2018. febr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!