Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért nem biccentenek...

A nők miért nem biccentenek vqgy köszönik meg ha előre engeded őket pl buszon felszállásnál?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Kisseb gondom is nagyobb annál,hogy azt nézem hányadikként szállok fel a buszra! Viszont,ha téged boldoggá tesz,Mostmár minden alkalommal biccentek😂
2018. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez tesz boldoggá csak fura hogy a fiatalok úgy 30 max 40 éves korig ritkán de az e feletti hölgyek pedig 10-ből 9x meg köszönik
2018. febr. 13. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 vagyok, és általában meg szoktam köszönni. Van, hogy elbambulok vagy elvagyok a kis világomban, és hirtelen észre se veszem, csak később tudatosul, de azért igyeksem rá figyelni. Azt is meg szokotam köszönni, és lyenkor szoktam meglepett tekinteteket is látni, ha keskenyebb a járda, az előttem levők egymás mellett mennek, én meg sietnék, és ők lehúzódnak, hogy el tudjak menni.
2018. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nőben is vannak parasztok, férfiban is. Engem pl a mai napig meglepnek az ilyen apró gesztusok, de minimum egy bicentés, mosoly, esetleg köszönöm, ha időben ézbe kapok (előbbi kettő reflex, utóbbi nem mindig) azért alap.

Következő kérdés: az idősebbek (nyugdíjasok) miért nem köszönik meg a fiataloknak, ha előre engedik őket? (tisztelet a kivételnek)

2018. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én pont úgy látom hogy az idősebbek jobban meg köszönik. Persze belőlük is van nem 1-2 bunkó aki azt hiszi hogy ki kéne nyalni a fenekét mert nyugdíjas
2018. febr. 13. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állapodjunk meg abban hogy mindkét nemnek és minden korosztálynak megvannak a bunkói.
2018. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg dumáltuk :)
2018. febr. 13. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Várjunk. Miért engeded előre a nőket? Én is mindig meglepődök, ha előre engednek xD de azért meg szoktam köszönni, ha meg zenét hallgatok csak rá mosolygok a kedves illetőre
2018. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mert így neveltek :) meg egyébként is a nőkkel nem vagyok fa paraszt és azért néha még jól is esik ha egy csinos nőnek ennyivel feldobhatom a napját
2018. febr. 13. 16:24
 10/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én ha látom, hogy valaki előreenged, meg szoktam köszönni. Nem biccentéssel, hanem egy "köszönömmel". Ő is udvarias, én is az vagyok.
2018. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!