Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kedves Angliában élő magyarok....

Kedves Angliában élő magyarok. Szerintetek tegyek a CV-be fotót magamról vagy ne?

Figyelt kérdés
Olvastam magyar oldalakon, hogy Angliában nem kell, sőt lehet hátrány, ha valaki fotót tesz a CV-be.Ezt értem. De Britt oldalakon meg azt olvastam, hogy nem szokás(nem kötelezhető rá senki a törvény szerint) a rasszista előítéletek miatt, de nyugodtan csatolható, sőt egyes esetekben előny is, mert azt jelzi nincs takargatni valónk. Most akkor melyik?

2018. febr. 15. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Légy józan: ha az ábrázatod előnytelen, barnuci, sunyi szemekkel - akkor ne tedd be. Ha jól fésült, bizalmat keltő, kedves, bájos - akkor tedd be.
2018. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a CV-be fotó, és a lakcímedre sem kíváncsiak.
2018. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol fényképes önéletrajzot kérnek. Ki tudja, ha nem teszel képet, rosszabbat gondolnak, mint amilyen vagy.
2018. febr. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell fotó. Alapelérhetőség viszont kell: Cím, telefonszám, emailcím. Ezek a tetejére, a neved alá menjenek. Általában egy sorba kell ezt a hármat tenni, de ne írd oda, hogy cím, telefonszám, stb, csak magát a címet: házszám, utca, város, irányítószám. Megye már nem kell.

Meg kell adni nekik a lehetőséget, hogy levélben értesítsenek. Meg, ha látják, hogy helyi vagy, az is egy pozitív pont. Kevesebb az esélye, hogy késel, vagy időjárás miatt nem tudsz bemenni.

2018. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!