Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tehetek ha dohányoznak a...

Mit tehetek ha dohányoznak a lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Elvileg tilos a lépcsöházban bagózni, mégis egyre többen ide szoknak a többi emeletről is a mi szintünkre. Szóltunk már érte de hiába. A közös képviselő se törődik semmivel. 1 hónap múlva meg lesz a kisbabám, nem szeretném mindig a bagószagon keresztül átvinni.. mit tudok tenni hogy ne itt dohányozzanak?
2018. febr. 28. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Kihívod a rendőrséget.
2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én többször szóltam, nem segített. Bár nálunk a szomszéd volt a hunyó.Nagyon durva cigiszag jött át tőle, sokszor kiült a lépcsőre és ott szívta, az ajtón mellett van közvetlen.

Vettem egy olyan kis poroltót amit kocsiba lehet kapni.. tescoba 1-2 ezer. Na azzal elvettem a kedvét, utána kérvényeztük a füstjelzők ellenőrzését, kiderült ott pont nem volt jó.

2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

#1 hülyeséget ír: ki se jönnek.


Kérdezőnek: odamész és szépen leöntöd egy pohár vízzel.

Ha elkezd tombolni közlöd: EZT nem tiltja a törvény, ha nem tetszik neki, feljelenthet.

2018. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-es jó nagy hülyeséget írt. Nyilván ő a TEK-et is értesítené a sok eszével. Folyamodj jószomszédi eszközökhöz, egy jó kis tűzjelző csodákra képes.
2018. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szép csendben kirakni egy kamerát, felvétellel indulni a közös képviselőhöz, az intézi a továbbiakat.
2018. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A közösképviselő itt nem csinál semmit :(
2018. febr. 28. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

4 lelőtte a poénomat, de nem baj:).

Esetleg a tűzoltóságnál lenne érdemes próbálkozni, akkor legalább a kk. is komolyabban venné a dolgokat.

2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ők mit tudnak tenni?
2018. márc. 1. 05:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az adott pillanatban "épp" érződik a cigifüstszag, akkor talán elég bizonyíték, hogy nem képzelgésről van szó, így figyelmeztetés, rossz esetben bünti - szerintem.

A figyelmeztetés egy hatóságtól talán hatásos lehet a kk.-nak.

2018. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elég bizonyíték az hogy kinnt van egy hamutál, és hogy kényelmes legyen még székek is.. az egyik öregasszony meg a villanyórához dugdossa el a cigijét.

Névtelenül be lehet jelenteni nekik?

2018. márc. 1. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!