Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vannak olyan ismerőseitek...

Vannak olyan ismerőseitek vagy ti akár aki Nyugat Euróban lakik? És a közeletekben migránsok laknak?

Figyelt kérdés
Ti,hogyan élitek meg mertek kimenni az utcára?

2018. márc. 17. 09:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ők nekik volt-e munkahelyük Sziriába Iránba miért nem dolgoznak a migránsok?
2018. márc. 18. 11:16
 12/19 A kérdező kommentje:
Miért nem küldik haza az arabokat?
2018. márc. 18. 12:46
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert amelyik magyar Nyugat-Európában lakik, az szerinted nem migráns? Hanem micsoda?

Legfeljebb nem illegális migráns.

2018. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem a migráns arab az én szemembe.
2018. márc. 18. 18:43
 15/19 anonim ***** válasza:

"Mert amelyik magyar Nyugat-Európában lakik, az szerinted nem migráns? Hanem micsoda?

Legfeljebb nem illegális migráns."


Vendégmunkás.

Közülük kevesen keresnek annyit, hogy a családot is ki tudják vinni. Havonta legalább egyszer hazautaznak, de sokan két hetente, legalább is német nyelvterületről.

Igazi kivándorló alig akad, de szerintem azok is meg fogják gondolni.

Távolabbi helyeken nem tudom mi van én németül tudok, ezért csak erről beszélhetek.

Svájccal mi a helyzet, hogyan lehet oda kijutni dolgozni manapság? Ott csak turistaként voltam egy hétvégén húsz évvel ezelőtt.

2018. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ne engedjék be az olyan embereket akik ingyen élők terrorizálják azokat az embereket akik dolgoznak.
2018. márc. 18. 19:36
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez úgy jön ki ha arab ember lakik aki terrorizálja s dolgozó becsületes embert pénzt vagy életet.
2018. márc. 18. 19:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Kint élek schönbrunn-ban és valóban nagyon megszaporodtak az itt portyázó migránsok. Már rég nem olyan a város mint például 10 éve volt. Modjuk akkor is éltek itt például törökök akikkel jó baráti viszony alakult ki velünk de ezek a bevándorló feketék és muzulmán iszlamisták teljesen mások. Őrülten primitívek, koszosak és sokszor mosdatlanul szarszagúak, büdösek is. Ezekkel nem lehet semmit. Például a múlt hétvégén zenét hallgattunk a nappaliban a párommal mire arra lettünk figyelmesek hogy kint a ház előtt egy kisebb tömeg gyűlt össze gyerekestől mindenestől és hangosan szidtak arabul és ki tudja hogy s dobálták felszedett földdel az ablakunkat hogy kapcsoljuk le a HiFI-t mert náluk tiltott ez vagy mi. Mint utólag kiderült nemrég lettek betelepítve a szomszédunkságunkba egy idős néni házába. Azóta egyszer találkoztunk össze hazajövet, mosolyognak kedvesek ahogy azt illik de a mosoly mögött azt az agresszív gúnyt látom hogy vigyázzak magamra mert különben leszúrnak legközelebb vagy egyszerűen nekem jönnek és megtaposnak.
2018. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha mi mennénk Sziriába,ha így kezdenénk randalírozni már nem élnénk.
2018. márc. 19. 05:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!