Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szabályszegésnek számít ha...

Szabályszegésnek számít ha nyáron egy nő félmeztelenül mászkál az utcán?

Figyelt kérdés
(Csak úgy mint a férfiak...)

2018. ápr. 3. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közszeméremsértés
2018. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy mit értünk félmeztelenség alatt.
2018. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

A férfiak sem félmeztelenek, csak van amelyik férfi felsőtest mintájú sztreccspólót visel, nagyon vékony anyagból.


Ugyanígy vannak teljesen pucér nők is az utcán, csak rajtuk meg testfestéssel rajzoltak ruhát. Ez tény, mert láttam ilyen videót a youtube-on. Senkisem jelentette fel a csajt, akkor sem miután megtudták, hogy nincs rajta ruha. Tehát a nő, bugyi nélkül is kimehet. Testfestés nélkül is kimehet bugyi nélkül, sok nő megteszi, ahogy Paris Hilton is.


Ha közszemérem sértés lenne közterületen cicit mutogatni, szoptatni sem lehetne. Menj ki az utcára félmeztelenül, ha feljelentenek mondd, hogy épp szoptatni készültél mikor eszedbe jutott, hogy a gyereket meg otthonhagytad. Megesik.

2018. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen!
2018. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szabályszegés azért lenne, mert csődületet okozna, ami akadályozza a közlekedést.

Amúgy főleg Németországban, pl.: Münchenben voltak ebből problémák régebben. A nudizmus, vagy naturizmus (nem tudom a pontos különbséget) megjelenése járt ilyen botrányokkal.

Mivel sehol sem tűrték a hatóságok a nudizmust, annak aktivistái rendszeresen provokálták a közvéleményt, lementek pucéron vásárolni, meg hasonlók.

Valamikor a 60 - 70 es években történt ez.

Nagy viták származtak ebből és végül kompromisszumos megoldás született, egyes kijelölt helyeken engedélyezték a nudistáknak, hogy kedvükre meztelenkedjenek és azok beérték ennyivel.

Münchenben az Englischer Garten egy részében tanyáznak a nudisták, nem tudtam róla és majd hanyatt estem, amikor a patak túlsó végén egy maca vetkőzni kezdett.

Aztán egyszer kimentünk a srácokkal, de csak eleinte volt cikis, a végén már mit sem törődtünk vele, csak mondjuk kissé kényelmetlen volt libegő farokkal focizni, de engem nem fogott meg, azóta sem voltam ilyen helyen.

Szerintem nem számít szabályszegésnek, de a botrány mindenképpen meglenne, nálunk nincs értelme ilyenekkel frusztrálni a népet, vannak nudista helyek, ahol simán meztelenkedhet bárki.

2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Na és télen?
2018. ápr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!