Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a helyes viselkedés, ha a...

Mi a helyes viselkedés, ha a férfi WC-be bejön a takarítónő?

Figyelt kérdés
Gyakran takarít olyankor, amikor szünetünk van és bár nem vagyok szégyenlős, csak fura szituáció, hogy egy nő ott járkál körülöttem miközben pisilek.
2018. ápr. 12. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Eldobod, ami a kezedben van.
2018. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Neki sem lehet élmény, de gondolom nincs választása. Erre valószínűleg nincs szabály, próbál senki nem nézni senkire, ennél többet nem tehettek.
2018. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Sok ilyen "megözvegyült" takarítónő van, alik bárja, hogy szünet legyen, azonnal a fiú wc-be siet... Szólni kell az osztályfőnöknek: a takarítónő ne a 10 perces szünetben takarítson abban a pár négyzetméteres helyiségben, hanem az 50 (45) perces tanóra alatt.
2018. ápr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Alapból sem szokás cseverészni meg szemezni a többi emberrel a férfi wc-ben. A takarítónő sem kivétel, tudomásul veszed, hogy ott van, és kész.
2018. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
51%
"Csókolom, meg tetszik fogni?"
2018. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg nem kellene ott jarkalnia. Meg egy orvosnak

Sem, nemhogy egy takarítónőnek. Ennyire ne becsuljetek le magatokat.

2018. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%
Én voltam az utolsó aki kijött a wc-ről, megkérdezte a takarítónő, hogy van-e bent még valaki, utána ment csak be. Egy másik helyen simán bemegy és bezárja az ajtót. Az első helyiségben csak kézmosók vannak, a másodikban vannak a fülkék és a falra szerelt alkalmatosságok. Ha bentről kijössz, kienged, amúgy szerintem ha látja, hogy a dolgát végzi valaki, nem megy be, addig kint törölgeti a kézmosók környékét. A férfi részéről, talán ne akkor próbáljon egy hatalmasat fingani, egyébként a nőnek kell vigyáznia, ha ellenkező neműek illemhelyére érkezik.
2018. ápr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A wcbe nem viselkedni megyek hanem huğyożni és sżarni, néha még finģok is. Ha már bementem, bent vagyok a klozetban, akkor a megkezdett tevékenységemet végig viszem és befejezem, teljes egykedvűséggel és szemrebbenés nélkül.

Ha közben benyit bejön a takarítónő és nem megy ki, miután megtapasztalta, hogy éppen "tevékenységben vagyok" akkor már hadd ne nekem kelljen helyes viselkedésen agyalni....

2018. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Gondolom, az iskolai takarítónőnek sem csak 10-15 perc a munkaideje. Tehát a 6-8 órájából, amit munkával tölt, ne épp' a szünetben v. akkor, mikor bárki is használja a WC-t, takarítsa ki azt, hanem az órák alatt, ergo ne menjen be a mosdóba.

2. Tehát 'viselkedni' neki kell! Ne attól várjuk el, aki épp' dolgát végzi...

3. Azt, h. ezt magától ésszel fel nem éri, ill. a főnöke v. az igazgató nem mondta el neki, esetleg nem várja el tőle, más lapra tartozik. Nyilván a tanári mosdóba nem szokott bejárkálni, miközben használják, ezért a diri nem szembesült a problémával.

4. Én azt javaslom neked, még ha csak 15 is vagy, h. kérd meg, h. menjen ki, ill. ne jöjjön be, ha bent vannak, mert többeket zavar, köztük téged is.

(Most nem kell az a szöveg, h. látott már olyat... Mindenki látott már, mégsem járkálunk meztelenül...)

2018. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Pisálsz tovább.
2018. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!