Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Oláh cigányság és az apjalánya...

Oláh cigányság és az apjalányahancur? Semmi rasszizmus de eléggé hihetetlen!

Figyelt kérdés
Semmi rasszizmus, de hallottam hogy vannak olyan olah cigány társadalmak, ahol minden szokást betartanak, és az egyik az az, hogy mikor a lány betölti a 12. életévét, az apja veszi el a szüzességét. Ez mennyire igaz? Remélem semennyire, de kérlek értelmes válaszokat írjatok. :)

2018. ápr. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj:

[link]

2018. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszod, de ezt egy olyan forrástól hallottam, akinek van ilyen ismerőse. Persze bízok benne, hogy ez csak egy álhír, de eléggé lehetséges :'c
2018. ápr. 14. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy itt érdeklődj.

Olyat is olvastam már ott, ami igaz.

2018. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a soron nem volt ritka.

Nem véletlenül van a vicc, hogy addig szűz a cigánylány, amíg erősebb az öccsénél, gyorsabban fut a bátyjánál és az apja börtönben van :D

2018. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, nem pont ilyenre gondoltam, ez a "poén" inkább erőszakolásra hajlik, az pedig megint egy másik dolog.
2018. ápr. 14. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magyaroknak ez erőszak nélkül elképzelhetetlen, ja. De ők nem magyarok. Nem is európaiak.
2018. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó ez igaz, de nem kell akkor se messzire menni.

Valszeg nem erőszak volt, mert kb tok természetes volt, hogy anya bent van a kórházban, szal akkor apát valakinek le kell rendezni.

De voltam ennél cifrábbak is, szal no comment.

2018. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen törvény és egy cigány sem tenne ilyet
2018. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!