Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megbüntethetnek ha az alattam...

Megbüntethetnek ha az alattam lévő kocsma előtt dajdajozó idiótákra kiöntök egy vödör vizet?

Figyelt kérdés
Amióta nem lehet bent a szórakozóhelyen dohányozni azóta az ablakom alatt lévő kocsmából az arcok az utcán üvöltöznek mikor kimennek rágyújtani. Hiába van kiirva hogy legyen kuss, meg hogy legyél tekintettel és hogy ne vidd ki az italod és hasonlók. Leszarják. Én többször telefonáltam már le a helyre, utóbbi időben már fel se veszik. Sokszor a nyitvatartási idő után is látom hogy kiszolgálják alkohollal a népet de be már nem engedik őket (hiszen a hely zárva elvileg) ők meg kint óbégatnak éjfélkor is. Ha kiöntök egy vödör vizet a nyakukba azért megbüntethetnek?
2018. ápr. 18. 21:52
 1/6 anonim válasza:
38%

Nem büntetnek meg ha gyorsba csinálod mind ezt.

Én is csináltam ezt szorakozásból

De a szomszéd szívta meg

2018. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
:D :D
2018. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
A klasszikus megoldás a bili - más néven éjjeli edény- kiborítása az ablakon.
2018. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vízért szerintem ugyanúgy nem jönnek ki a rendőrök, mint az üvöltözésért. Ha egyebet öntöznél, mint felettem is tanácsolják, az már holtbiztosan gond lenne, meg nem is vagy makimajom, aki az ürülékét dobálja, ugye. Víz mehet, csak meg ne lássák ki volt.
2018. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Meg ne lássa. Hát igen, már a hétköznapi életben is cél a sunyiság.

Vannak dolgok, amiket nem könnyű elintézni egy alapvetően igénytelen világban. Elvileg először a vendéglőssel kell megbeszélni. Nme telefonon,mertezt úghy nem lehet. Úgy csak elküldheted melegebb éghajlatra, aminek ugye az eredménye... Kihívhatod a rendőrséget is. Nem valószínű, hogy kijönnek. Már minden át van politizálva.

Marad, hogy magad intézed. Annyit érdemes tudni, ma erőszabály érvényesül. Nem egy pillanatig tartó, hanem stabil. Ha ezt nem tudod megvalósítani, egy dolog marad: elhúzol...

2018. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod, kérdező: jogi kérdést teszel fel, de NEM a JOG kategóriába... ezek után szerintem hagyd az egészet. Amilyen szerencséd lesz, megbüntetnek.
2018. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!