Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Véletlen tegeztem hivatalos...

Véletlen tegeztem hivatalos ügyben. Mennyire volt ez illetlen dolog?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hivatalos ügyben voltam eljárni (öltöny stb), és egy fiatal nő "kísért ki" (köszönt el), sziával köszönt, és sajnos reflexből úgy köszöntem vissza hogy "szia" (mellesleg nem is ott jártam agyilag). Utána fogtam is a fejem. Szerintetek rendben van ha egy hasonló korú nőnek ilyen helyzetben sziával köszönök?

2018. máj. 18. 14:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Alapvetően illetlenség lett volna letegezni, de mivel ő tegezett le nőként, az lett volna bunkóság, ha magázódva válaszolsz .
2018. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy sziára úgy mégis mi az úristent kellett volna válaszolnod? Nem azért tegezett le, mert nagyanyád korú!
2018. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő sziával köszönt, akkor semmi gond, az lett volna a bunkóság, ha erre te jó napottal válaszolt.
2018. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tegezést illetlenség nem viszonozni, így illően jártál el.
2018. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!