Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illedelmetlenség, ha két...

Illedelmetlenség, ha két azonos nemű ember nyilvánosan csókolózik/szeretik egymást?

Figyelt kérdés

A minap hallottam ezt valakitől, eléggé felháborított. Persze ha valakinek az a véleménye, hogy egyik párnak sem kéne utcán/nyilvánosan egymásnak esnie, az teljesen érthető. De ha valakinek csak azzal van problémája, hogy azonos nemű párok nyilvánosan szeretik egymást, az már gond.

Szerintetek? (homofóbok kíméljenek)



2018. jún. 6. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én veleményem az, hogy hetero párok se smároljanak előttem, nyilvanos helyen, egyszerűen nem rám tartozik, mindennek megvan a maga helye. Nem illedelmes egyáltalán, semmiféle pár ne előttem másszon rá egymásra, könyörgöm, nem ösztönlények vagyunk, simán türtőztethetnék magukat az emberek.
2018. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Egy heteró férfi számára visszataszító ha két pasas csókolózik előtte. Homofób - nem homofób, politikailag korrekt vagy sem, ez tény.


Igen, az is zavar, ha egy heteró pár teszi ezt, de ha két férfi, az gyomorforgató, kb. mintha túrná az orrát valaki és aztán megenné amit ott talált.


Két csaj (ha külön - külön heteró szemmel nézve is vonzó, ápolt nők) az jöhet. De sok heteró nőismerőstől, rokontól is megkérdeztem már: melyiket viselik el jobban .uzipár vs. leszbikus pár. Látványra, gusztusra, melyiket fogadják el inkább, s a többség úgy nyilatkozott, ha már mindenáron választani kéne, akkor a leszbikus pár kevésbé visszataszító.

2018. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem illedelmetlenségés nem illetlenség-legalábbis nem jobban mintha heterók tennék. Én személy szerint annak örülnék, ha egyáltalán nem nyalnák egymást a párok az utcán. Sem hetero, sem meleg.
2018. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:
85%
Igen, mindegy hogy heterók-e vagy melegek, az utcán nyalakodni bunkóság. Rosszul tudok lenni amikor mellettem cuppognak a buszon.
2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Egy sima csókkal nekem nincs bajom. Bármilyen beállítottságúakról legyen szó. Ha néhány pillanattal tovább tart és elmélyül még azt is tolerálom egy bizonyos szinten. Meg nyilván vannak alkalmak amikor belefér (régen látták egymást, épp most jött messziről vonattal kocsival stb...)

De amikor már percekig nyalják falják egymást, az már sok. Pl buszmegállóban buszra várva unalom űzésként... vagy buszon... Egyszerűen kényelmetlen érzi magát miatta sok ember, mert sokaknak ez egy intim pillanat. Az, hogy az adott pár ezt nem így kezeli az egy másik dolog...

2018. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs is ilyen szó, hogy "illedelmetlenség". Amúgy pont annyira illetlenség, mint két eltérő nemű ember esetében, csak az talán nem olyan feltűnő.
2018. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Még egyszer sem láttam azonos neműeket nyilvánosan smárolni. Vagy ha láttam, lehet nem figyeltem melyik milyen nemű volt, azért nem tudok róla. Szerintem is illetlenség bárkik legyenek. Tudok olyan példát amit különösen ízléstelennek tartok, ilyennel viszont már találkoztam. Mikor gyerekeknek való helyeken, amíg a kicsi játszik, apuka ölébe ül anyuka, és nem barátilag simogatják egymást. Nem értem ezek az emberek miért nem érzik maguktól mikor mit nem kellene. Talán a nagyon fiatalokat még meg lehet érteni, hogy néhány percre elfelejtik hol vannak, de később már elég gáz. Mindegy, hogy azonos vagy különböző neműek. Utóbbiaktól rosszabbat is láttam már. Most már le is írom. Villamoson, ahol 4 ülés van, ahol tényleg nagyon közel vannak a szembenülők, a kiscsaj a pasija pattanásait nyomkodta. És ha véletlenül odahányok ettől? Az biztos nagyon illetlen lenne.
2018. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen bocsánat, illetlenséget akartam írni, csak épp nem jutott eszembe a szó.

Egyébként jó látni, hogy az emberek 95%-ka egyet ért velem.

2018. jún. 6. 23:16
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, milyen csók. Ha találkoznak az utcán, és így üdvözlik egymást, az még belefér. De ha már órákig nyalják egymást nyilvánosan, az undorító, még hetero pároktól is.

Kiráz a hideg, amikor ülnek mögöttem a buszon, és minden második mondat után cuppantani kell egy jó szörcsögős csókot, mert nem bírják ki csókolózás nélkül egy percig se. Ilyen:

- Venni kéne a boltban x kaját.

- Jaj, te mindig azt ennél - (szörcsbjdfakjdszörcsiszörcsicupp)

- De azt te is szereted.

- Hahahah, igen, nyuszimuszi -

(szörcscscscscscsscsnyalinyalicuppcupp)

2018. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Én nem vagyok homofób, de nem szeretném, ha azonos neműek előttem csókolóznának. Nem ítélem el őket, de nem normális dolog, akármennyire is ezt akarják sulykolni. Azt meg pláne nem akarom, hogy a gyerekem ezt lássa majd Innen már egy lépés, hogy majd az oviban meleg főszereplős mesét nézetnek velük.
2018. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!