Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggelente illik pizsamában/há...

Reggelente illik pizsamában/hálóingben kávézni, reggelizni? Ha többen vagyunk az asztalnál. Vagy jobban illik köntösben lenni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 06:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekel, mi illik, ha családdal, barátokkal vagyok, marad a hálóing/pizsi, ha kora reggel idegenek vannak a lakásban, felöltözök normális ruhába.

Köntösöm nincs.

2018. jún. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
69%
Ha a család van az asztalnál akkor mind1. Ha meg nem akkor rendes ruhába feloltozve *nálunk*.
2018. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Valamit illene felvenni. A többiek miatt is és azért is mert azzal a hálóruhával mászol vissza este az ágyba és leülsz benne ott ahol esznek meg isznak. Szokástól is függ, de talán jobb úgy leülni az asztalhoz, hogy valamennyire összeszedi magát az ember. Nem ott kócoskodik, csipáskodik meg ásít bele mások arcába. Igaz, a reggeli kávé az olyan, hogy nem lehet arra hosszú perceket várni.
2018. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem illik, Legalább egy köntös kell. Akkor is, ha ma egyre többen nem törődnek az illemmel.
2018. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Illik legalabb megmosakodni es kontost felvenni :)
2018. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha otthon vagy és csak családtagok vannak otthon, akkor ahogyan jólesik. Ha vendégségben vagy, vagy nálatok van vendég, akkor illik felöltözni.
2018. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom a kontos miert lenne jobb? Szerintem ugyanolyan. Nyaron 40 fokban ne vegyel kontost, es ne parazz ennyire. Ne legyen mindened kint, aztan ennyi!
2018. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen az a pizsama/hálóing.

Ha normális, akkor illik.

Ha minden kilóg belőle, akkor nem illik.

2018. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcadik éve élek lakótársakkal, szobatársakra is volt precedens, és soha senkit nem érdekelt, ki miben kávézik reggel. Negyven fokban meg öltözzön fel ennyire, akinek... már bocs :D Szerencsére ma az az általános felfogás, hogy hadd intézzem már otthon a saját dolgaim abban, amiben akarom.
2018. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy pizsamára/hálóingre köntös, nem csak önmagában köntös.
2018. jún. 26. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!