Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kutyatartók ennyire magasívb...

A kutyatartók ennyire magasívből tesznek a másik emberre? Allergiás vagyok, ezt közöltem is, mégsem engedtek előre a liftel, amikor én hívtam, én voltam ott elöbb.

Figyelt kérdés

Tehát, ma amikor mentem fel a nagymamámért, senki nem volt a lépcsőházban, a lift a 10. emeleten volt. Hívtam a liftet, ami nagy lassan meg is érkezett. Benne egy kutyás hölgy, ő tartotta vissza sikáig valószíbnüleg a 10.-en a liftet. A nő int a kutyás barátnőjének, aki csak éppen beront a főbejáraton. Én közlöm hogy allergiás vagyok az állatra és szeretnék felmenni a nagymamámért.


Gyakorlatilag ÁTSÉTÁLT rajtam, beszállt a liftbe és a pofámra csukta az ajtót, kis vigyorral a képén.


Szerintetek kinek volt igaza? Nem nekem kellett volna előre mennem, amikor kb 10 percet vártam a liftre, amit a másik kutyás visszatartott, majd elöttem az a nő, aki csak épen megérkezett ment fel a 9.-re...


Sajnos a kutyatartóktól, nem ez a első problémás esetem. Ehez hasonló többszor is volt már... sőt, valaki az allergiám ellenére is rámakarta erőszakolni, sőt, amikor látta, hogy az autómat szerelem az utcán ( gyertya csere) direkt rámengedte, amikor közöltem hogy legyen szíves vigye innen, meg is sértődött...


2018. júl. 27. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan ez neked "a kutyatartók" kategória??? Egy bunkó paraszttal akadtál össze ember aki minden létező téren ugyanilyen, ennek mi köze akkor a kutyatartáshoz? Amúgy persze, neked kellett volna menni, de ugyanez igaz akkor is ha pollenallergiád van és a liftben egy nagy csokor rád nézve halálos gazt visznek, nem?
2018. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Már megint te? Már nagyon unalmasak a kérdéseid! Ha vennéd a fáradságot megtalálnád az örömöt az életben, és nem lennél ennyire megkeseredett ember!
2018. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetne ezt a rohadtul unatkozó szerencsétlent kivágni a gyakoriról, mint hasas macskát szarni?
2018. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Menj fel gyalog, legalább meg van a napi edzés.

10 perc alatt többször is felértél volna.

2018. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3: Vigyázat, lehet, hogy a macskákra is allergiás :D
2018. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver, az hogy allergiás vagy a kutyaszőrre nem egy személyiség. Az a fajta személy lehetsz akinek a létfilozófiája belefér egy sms-be. Keress valami hobbit és olvass. Irtó unalmas egy ember lehetsz.
2018. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
A kutya és macskatartók az állatot társállatként tartják a legtöbb esetben.Ők társfüggők, és ezt egy állattal próbálják pótolni gyakran. Ez akit pótol a kutyus pl. gyakran egy meghalt testvére, meghalt ikre, előtte az édesanyjában elvetélt vagy abortált testvére, aki nem születhetett meg. Ezt a lélek akkor is érzi, ha nem tud valójában róla. Így egy kutyatartónak az állata "szentebb" mint bárki, akár a férje vagy a felesége is akár. Bárki elé helyezi az ebét, hisz az egy meghalt társát képviseli, akit nem tudott elgyászolni. A kutyának mindent lehet, így neki is bárkin átgázolni! Azontúl, lehet még bunkó is!
2018. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!