Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Mennyire zavar,...

Férfiak! Mennyire zavar, illetve érdekel benneteket, ha egy nő bemegy a férfi mosdóba?

Figyelt kérdés
Ha hosszú a sor a női WC-ben inkább be szoktam menni a férfibe. Ott úgyis szabad szinte az összes WC fülke, kevesebbet is vannak használva. Általában azt látom, hogy a férfiak tudomást sem vesznek rólam, nem is érdekli őket, hogy elsétálok mögöttük, miközben pisilnek. A többi nőnek is ezt kellene tennie, ahelyett, hogy várakozik.
2018. aug. 14. 19:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Akkor én is bemehetek a nőibe,elsétálgatok ott,úgyse látok semmit a klotyó ajtótól.Ha valaki meg reklamál,megkínálom egy 52-es surranóval.Igazából engem se érdekel ha egy elszórt eset alanya vagyok,mert inkább jöjjön be,mint hogy szerencsétlen összepisilje magát.De,vagy vonatkoznak mindenkire a szabályok,vagy senkire.Egyetértenek uraim?
2018. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Kösssönjük a hasznos tanácsot Emese. De egyébként meg sétáljon a halál a ffi mosdóba.
2018. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is csináltam már ilyeneket, nem is egyszer. Egy rendelőintézetben pont a női wc volt lezárva, fogtam magam és besétáltam a férfi mosdóba. Egyszer meg egy nagy kula nézett velem szembe, akkor is átmentem a férfibe. Volt, hogy a férfiak azt hitték ők járnak rossz helyen és kiakartak menni, én meg marasztaltam őket :D
2018. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Velem csak a fővárosi plázákban történt ilyen, kicsit kínos érzés, vagy olyan fura, de idővel meglehet szokni. Sokan főleg nagyvárosba már semmin nem lepődnek meg.
2018. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ebből látszik, hogy még messze vagyunk az egyenjogúságtól.

Ugyanis ennek nem lesz semmiféle következménye - ellenkező esetben viszont hívják a TEK-et, de addig is 30 nő szétveri a fején az esernyőjét, a biztonság kedvéért, és úgy sikítoznak, mintha éppen erőszakolnák őket.


Amúgy normális esetben tényleg mindegy lenne, HA csak fülkék lennének. De ha éppen a piszoárt használom, akkor ne bámuljon. Ne is sétáljon arra!

Ezt szerintem a többi férfi is így gondolja, csak nem szólnak érte.


Még egy hasonló: ha egy férfi megles egy nőt, akkor ugye megbüntetik. Tiszta sor, rendben van.

Ha egy nő les meg egy férfit, akkor a férfit büntetik meg, magamutogatásért!

Na, EHHEZ mit szóltok?

2018. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

5

Ez nagyon igaz, egyetértek!

2018. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
15%
Ha lecummant, amikor bemegyek, részemről semmi probléma.
2018. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Eléggé zavar, mert megint megjelenik az a szemlélet, hogy a nőknek mindent szabad...

Egyszer egy filmben láttam, hogy így, ott rendezett le egy nő egy hapsit, mert korábban valami nézeteltérésük volt. Gáz.

2018. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Zavar. ettől függetlenül nem szólok érte, mert idiótákkal nem érdemes szót váltani.
2018. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Vagy vonatkozzon mindenkire a szabály, vagy senkire.
2018. aug. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!