Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire zavar benneteket, ha...

Mennyire zavar benneteket, ha a takarítónő a férfi WC-ben van?

Figyelt kérdés
Rossz néven veszitek, ha közben megy be? Akkor is bementek, ha Ő már bent dolgozik? Szerintetek az lenne a jó megoldás, ha a takarítás idejére bezárná a WC-t vagy inkább tudomást sem vesztek róla?
2018. márc. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt olyan,hogy ültem a wc-n és egyszer látom,hogy az ajtó alatt valaki bedugja a nyeles fókát közben megszólal egy hang,hogy "kérem a lábakat felhúzni". :DDDD
2018. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem érdekel.
2018. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen randák ezek, nem csoda, hogy folyton ott sündörögnek, hogy dákót lássanak. Miért is nem zárás (este 10) után takarítanak ki? :)
2018. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

3 as azért,mert neki is lehet családja ,és munkaideje is.

Ha nagyon zavar az ilyen,otthon végezd el dolgod.

2018. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak zárás után takarítanának már délben te a lábad nem tennéd be oda.
2018. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. A koedukált WC-k sem zavarnak.
2018. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel.Nálunk mindig kopog hogy van e bent valaki.Ha nagyon kell wc-nem akkor bemegyek akkor is ha bent van,de nem a piszoárt használom.Engem zavar,ne mászkáljon ott.
2018. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy kulturáltabb helyeken az emberek, meg tudják kérni a másikat,h. kicsit hagyja abba, amit csinál, és vonuljon el. (Mariska néni/ Katika, kimenne 5 percre?)

Ha nagyon kell, mert ugye a kiválasztás és emésztés egy alapvető emberi szükséglet, akkor ez természetes kellene, h. legyen. Minek hazavinni, h. még addig is frusztráljon? Én néha 10-12 órát is bent vagyok az irodában. Kb. fél-1 óra az út haza, van amikor dugó van végig. Ugye nem gondoltad komolyan ezt a hazavitelt? :) Gyerekes.

Egy helyiségben tartózkodni a dolga végzővel az is elég primitív - elég, ha melletted trónolnak...

2018. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!