Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikor kell elkezdeni járni...

Mikor kell elkezdeni járni illemtan órákra? Kell-e?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, én önmagam teljesen normálisnak gondolom.


Az a helyzet hogy fingok, büfögök, hangosan fújom az orrom, nem fordulok el a vasárnapi ebédnél sem, hanem ott turkálok az orromba, vagy fingok és büfögök hangosan. Feldugom a kisujjamat az orromba hogy mindent kiszedjek.

Szürcsölve eszem a levest, kézzel eszem az uborkát meg a rántott húst és a csirkecombot, mert nem szeretek késsel villával enni. Csupa zsíros ujjamat ilyenkor leszopogatom.

Mindig előre felszeletelem a húst és átteszem másik kezembe a villát és úgy kezdek falatozni.


A fölső dolgokat bárki előtt csinálom.


Lelkiismeret furdalás nélkül sértegetek bárkit, ugyanakkor nem érint meg semmilyen szinten, ha valaki szidja anyámat.

Ha kiöntöm a babfőzeléket a földre nem leszek ideges, hanem szép lassan nyugodtan teszem a tányért, és laza mozdulattal takarítom.

Anyám ilyen esetben mindig idióta rhdéknak elhív hogy miért vagyok farok, ilyenkor én is sértegetem.

Lusta vagyok, szeretek henyélni, elvégzem a munkát ami kell, de nem kapkodok vele.



2018. aug. 31. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:

azt kifelejtettem, hogy önerőből már vettem saját lakást és kocsit, és több mint 10 éve vagyok ugyanazon a munkahelyen.

Nem lumpolok éjjel nappal.

2018. aug. 31. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Bunkó!
2018. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írni, olvasni azért úgy-ahogy megtanultál kicsi troll. Na huzz a p***ba.
2018. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A büfögéssel, fingással, orrtúrással én azért vigyázok, nem minden ember előtt, nem mindenhol. A többiben semmi érdekes nincs.
2018. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, ezt komoly kérdésnek szántam. Nyelvtanból és irodalomból mindig 5-ös voltam.

A külalakom volt csak kettes, de azt itt nem tudom bemutatni :D


Anyám mindig mondja, hogyha nem lennék, ki kéne találni.



Olyan vagyok, amit látok és hallok, én ezt mondom anyámnak. Apám is nagyokat büfög, és anyám is fingik, de mégis mondja, hogy miért vagyok ilyen!? Ezt tanultam :D


Szóval nem értem.

2018. szept. 1. 02:37
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:

Az általad leírtak alapján édesanya nélkül nőttél fel.. Az ilyen alapvető viselkedési kérdésekben a gyerekeket a szülők el szokták igazítani 2-3 éves korban. Később az iskolában is kiegészítik a tanárok a szülők nevelési tevékenységét. HA valakinek jó a háttere, nem kell feltétlenül illemtankönyv, mert 1-2 dolog a neten is elolvasható.


Neked viszont kötelező! HA létezik tanfolyam , iratkozz be, ha nem indul ilyen képzés , akkor legalább 2 könyvet tanulmányozz át, nem elég egyszer elolvasnod őket, annyira nagyok a hiányosságok. Sok sikert!

2018. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi így viselkedne a jelenlétemben nem lennék a barátnője,még az ismerőse se :-)

Ez így igénytelennek hangzik,ezek nem olyan dolgok amiket ne lehetne kontrollálni,kulturáltan elintézni asztalon kívül.Ha társaságban is így viselkedsz menekülni fognak mellőled az emberek.

2018. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!